Рішення №193-13-УІІ

опубліковано 7 серп. 2017 р., 09:56 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 03:08 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області, типового договору оренди комунального майна та типових додаткових угод до нього.

 

Відповідно до пункту 31 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 та статті 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою врегулювання процедури передачі в орендне користування та процедури орендного користування фізичним та юридичним особам майна, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської  ради

в и р і ш и л а:

1.Затвердити Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області(додаток 1).

2.Затвердити склад комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області(додаток 2).

3.Затвердити типовий договір оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області(додаток 3).

4.Затвердити типові додаткові угоди до договору  оренди майна, що  перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області:

4.1. Додаткову угоду про зміну розміру орендної плати(додаток 4).

4.2. Додаткову угоду про зміну розміру орендної площі(додаток 5).

4.3. Додаткову угоду про зміну цільового використання(додаток 6).

4.4. Додаткову угоду про зміну реквізитів(додаток 7).

4.5. Додаткову угоду про внесення змін до терміну дії договору оренди(додаток 8).

5.Затвердити типовий договір про відшкодування витрат орендодавця на утримання орендованого приміщення, прибудинкової території та надання комунальних послуг орендарю (додаток 9).

6.Орендодавцям, при укладанні договорів оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної  громади с.Рожівка Броварського району  Київської області керуватися даним рішенням.

7.Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії   сільської ради №370-ХУІІ-V  від 05.06.2008 року «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади с.Рожівка.»

8.Секретарю сільської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Рожівської сільської ради.

9.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.


                    Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко 

                    Бухгалтер сільської ради                                                      О.М.Трохименко

               с.Рожівка

        29 листопада  2016 року

          №193 -13 - УІІ           

ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 11:18
ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 10:59
ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 10:32
Comments