Рішення №192-13-УІІ

опубліковано 7 серп. 2017 р., 09:56 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 03:08 ]

 

                                                                 РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я 

Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна,

що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка

Броварського району Київської області

 

З метою підвищення ефективності використання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району  Київської області та відповідно до пункту 31 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку  орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

1.Затвердити Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району  Київської області (додаток 1).

2.Затвердити розміри орендних ставок за використання цілісних майнових комплексів та за використання нерухомого майна, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області (додаток 1, 2 до Методики).

3.Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є комунальною власністю територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області (додаток 2).

4.Методика розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району  Київської області набирає чинності з дати прийняття даного рішення.

5.Орендодавцю  майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району  Київської області при укладанні договорів оренди майна керуватися Методикою, затвердженою даним рішенням.

6.Визнати таким, що втратило чинність рішення Рожівської сільської ради від 01.06.2007р. №197 Х-У «Про затвердження Тимчасової методики розрахунку плати за користування майном територіальної громади с.Рожівка»  та рішення від 02.04.2008р. №330 ХУІ-У «Про доповнення до рішення Рожівської сільської ради від 01.06.2007р. №197 Х-У «Про затвердження Тимчасової методики розрахунку плати за користування майном територіальної громади с.Рожівка».

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

                                         Сільський голова                                          С.Д.Величенко

                                        Бухгалтер сільської ради                              О.М.Трохименко

         с.Рожівка
29 листопада  2016 року

№ 192 - 13 - VІІ

ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 10:48
ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 10:45
ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 11:14
ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 10:47
Comments