Рішення №106-7-УІІ

опубліковано 7 серп. 2017 р., 09:54 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 03:09 ]


 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру

і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури

 села Рожівка Броварського району Київської області

 

         Відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою створення, розвитку і належного утримання інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту села Рожівка, Броварського району, враховуючи пропозиції  постійної комісії сільської ради з питань  бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

         1.Затвердити :

         1.1.Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  замовників (забудовників) у розвитку інфраструктури населеного пункту села Рожівка  (додаток 1).

        1.2.Типовий договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Рожівка (додаток 2).

        2.Розмір пайової участі замовника (забудовника) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Рожівка визначити у відповідності до розділу 2 згаданого Положення.

        3.Вважати таким, що втратило чинність рішення №446 – ХХІХ – УІ від 26.04.2013 р. «Про порядок та умови розрахунку залучення коштів замовників (забудовників) на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Рожівка».

        4.Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення.

        5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

                                       Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко

                                       Бухгалтер сільської ради                                          О.М. Трохименко

                       с.Рожівка

                30 травня 2016 року                

                № 106 - 7 - УІІ

ĉ
Секретар сільради,
7 серп. 2017 р., 11:15
Comments