Рішення №23 "Про призначення відповідальних осіб за розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 197 КУпАП"

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Про призначення відповідальних осіб за розгляд справ про адміністративні

правопорушення, передбачені статтею 197 КУпАП.

 

З метою забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», керуючись статтею 38  Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” , пунктом 3 частини 1 статті 1, частиною 3 статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», виконавчий комітет Рожівської сільської ради

В И Р І Ш И В: 

        1.Призначити Мамчура Андрія Петровича та Шиту Наталію Петрівну відповідальними у виконавчому комітеті Рожівської сільської ради Броварського району Київської області за організацію роботи по розгляду справ про адміністративні правопорушення,  виявлення порушників, складання протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст.197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та ведення діловодства з даного питання у відповідності до вимог законодавства.

      2.Доручити Мамчуру А.П. та Шитій Н.П. здійснити організаційні заходи щодо належного виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» та забезпечити співпрацю із територіальними органами державної міграційної служби України.

     3.Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування та технологічну картку до неї згідно додатку.

     4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Рожівської сільської ради Конончук З.Я.

 

          Голова виконавчого комітету                                                    С.Д.Величенко

 

 

                               с.Рожівка

                       18 квітня  2016  року

                       № 23                   

Comments