ДНЗ «Курчатко» розпочав свою роботу 16 березня
2007 року. Садочок розрахований на 25 місць, має одну різновікову групу з денним режимом перебування дітей. Наповнюваність групи дітьми становить 18 осіб. Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Щоденний графік роботи дошкільного закладу: 7.30-17.30. Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня. З 1 червня до 31 серпня у садочку проводиться оздоровлення дітей.
Продуктами харчування садочок забезпечують приватні підприємці. М'ясо поставляє ПАТ «ППР Броварський». Якість товару та термін споживання перевіряється на відповідність діючим стандартам та нормативним вимогам. У дошкільному закладі встановлено трьохразове харчування. Контроль за організацією та якістю харчування, вітамінізацією страв, закладкою продуктів харчування, їх кулінарною обробкою, виходом страв, ![]() Медичний персонал знаходиться в тому ж приміщенні, що й садочок, і забезпечений належними умовами для роботи та проведення лікувально-профілактичних заходів. Учасниками навчально-виховного процесу у ДНЗ «Курчатко» є: діти, керівник, педагогічні працівники, медичні працівники, помічник вихователя, батьки, фізичні особи, які надають освітні послуги у сфері дошкільної освіти. Джерелом фінансування дошкільного закладу є кошти засновника. Відповідно до ст.34 Закону України " Про освіту", прийом дітей в дошкльні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків.Згідно зі ст.36 Закону " Про дошкільну освіту" батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад.
У відповідності з п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затведженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р.№ 305, прийом дітей у дошкільний навічальний заклад здійснюється на підставі: - заяви батьків; - медичної картки про стан здоров` я дитини; - довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення; - ксерокопію свідоцтва про народження.
Рекомендації батькам з підготовки дітей до дитячого садка: o Поступово формуйте навички спілкування дитини з однолітками: гуляйте з ним на ділянці дитячого садка, залучайте до спільної діяльності з іншими дітьми. o Зверніть увагу на домашній режим харчування та сну й потроху наближайте його до того режиму, що буде у дитячому садку. o Привчайте малюка до самостійності й доступного для його віку самообслуговування. o Розповідайте дитині, що таке дитячий садок, навіщо туди ходять діти, чому ви хочете, щоб вона туди пішла. o Проходячи повз дитячий садок, з радістю нагадуйте дитині, як їй пощастило – восени вона зможе ходити сюди. Розповідайте рідним і знайомим у присутності малюка про свою удачу, кажіть, що пишаєтеся своєю дитиною, адже її прийняли до дитячого садка. o Докладно розповідайте дитині про режим дитячого садка: що, як і в якій послідовності вона робитиме. Чим докладнішою буде ваша розповідь, і чим частіше ви будете її повторювати, тим спокійніше й впевненіше почуватиметься ваш малюк, коли піде у дошкільний заклад. o Учіть дитину гратися. Психологи виявили чітку закономірність між розвитком предметної діяльності дитини та її звиканням до дитячого садка. Найлегше адаптуватися малюки, які вміють довго, різноманітно й зосереджено діяти з іграшками. Уперше потрапивши до дитячого садка, вони швидко відгукуються на пропозицію погратися, з інтервалом досліджують нові іграшки. Дитина, яка вміє гратися, легко йде на контакт із будь-яким дорослим. o Розробіть разом з дитиною нескладну систему прощальних знаків уваги, так їй буде легше відпустити вас. o Пам’ятайте, що на звикання дитини до дитячого садка може знадобитися до півроку. Розраховуйте свої сили, можливості й плани. o Переконайтеся у тім, що вашій родині дитячий садок потрібен саме зараз. Будь-які ваші коливання дитина використовуватиме для того, щоб протистояти відвідуванню дитячого садка. Легше й швидше звикають діти, батьки яких не мають альтернативи дошкільному закладу. o Чим з більшою кількістю дітей і дорослих, з якими дитина спілкуватиметься у дитячому садку, вона побудує стосунки, тим швидше вона звикне. o Допоможіть їй у цьому. Познайомтеся з іншими батьками та дітьми. Відвідуйте разом з дитиною прогулянки у дитячому садку. Чим ближчими будуть ваші стосунки з вихователями, іншими батьками та їхніми дітьми, тим простіше буде звикнути вашій дитині. o У присутності дитини уникайте критичних зауважень на адресу дошкільного закладу та його працівників. Ніколи не лякайте дитину дитячим садком. o Приблизно за тиждень до першого відвідування дитячого садка попередьте дитину про це, щоб вона спокійно очікувала майбутню подію. |