Дошкільний навчальний заклад „Курчатко”Дитячий садок - це милі, добрі розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Дитячий садок - це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі і ми їм за це дуже вдячні. 

Дитячий садок - це співробітники. Найпрацелюбніші, творчі, здібні, вболіваючі за все душею, люблячі дітей люди.


Дитячий садок - це сім'я. І як у будь- якій дружній родині у нас є свої традиції.

Дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.


Дитячий садок - це живий організм, який дихає, відчуває, радіє, засмучується. У нього є своє ім'я - «Курчатко». Саме так називається наш дитячий садок. Ми намагаємося проникнути в кожне дитяче серце, поселити в ньому радість, любов, доброту.


o       Відповідаль­ність перед батьками, суспільством і дер­жавою за реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту »

o       Забезпечення змістовної роботи, направленої на інтеграцію родинного та суспільного виховання, шляхом спрямування її на активне залучення сім’ї до навчально-виховного процесу

o    Запровадження в практичну роботу кращих надбань вітчизняної та світової педагогічної думки, етнографічної спадщини та становлення національного освітнього закладу

o       Унікальний дитячий світ, створений творчим колективом професійних педагогів

o       Індивідуальний підхід до дитячої особистості

o    Повноцінний логопедичний та психологічний супровід навчально-виховного процесу

o       Використання авторських програм, що спираються на особистісно-гуманістичний підхід у навчанні

o       Вихо­вання та розвиток унікальної та неповторної конкурентоздатної індивідуальності кожної дитини