ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО, КУЛЬТУРНОГО І ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА РОЖІВКА НА 2014 РІК

опубліковано 28 січ. 2014 р., 00:09 Секретар сільради   [ оновлено 16 груд. 2014 р., 13:00 ]
ПРОГРАМА
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО, КУЛЬТУРНОГО І ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА РОЖІВКА
НА 2014 РІК 

І.ВСТУП

1.1. Пріоритетні цілі та завдання діяльності сільської ради на 2014 рік.

       Програма соціально-економічного розвитку села Рожівка  на 2014 р. (далі - Програма) розроблена відповідно до вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про інвестиційну діяльність»,  «Про державні цільові Програми».

      У Програмі визначено цілі та завдання соціально-економічної та культурної політики сільської ради на 2014 р., спрямовані на розвиток села – роботи з  благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності, поповнення дохідної частини місцевого  бюджету, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення села Рожівка.

       Заходи Програми фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету, благодійного фонду розвитку, субвенцій з державного бюджету, коштів підприємств та інвесторів.

      У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення до Програми затверджуються сесією Рожівської сільської ради за поданням сільського голови або відповідних постійних депутатських комісій.

       Звітування про виконання Програми здійснюється щоквартально та за  підсумками року.

       Станом на 01 листопада  2013 року заасфальтованість сільських доріг складає – 11,3 км (окрім вулиць нового житлового масиву). В нічний час освітлюється близько 13 км. доріг - 76%. Водопровідна мережа в селі відсутня, окрім 1130  погонних метрів, яка перебуває на балансі ПАТ «ППР Броварський»..

        В селі функціонує дошкільний навчальний заклад, сільський будинок культури, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, поштове відділення.

       Стратегічною метою сільської ради є виконання наступних робіт:

- благоустрій території населеного пункту;

- реконструкція зовнішньої мережі вуличного освітлення населеного пункту;

- будівництво комплексу водозабору та підготовки питної води для комунальних потреб села Рожівка;

- поступове асфальтування доріг нового житлового масиву;

- будівництво спортивного майданчика на території сільського будинку культури;

- виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво церкви;

- благоустрій території громадського  кладовища.

        Очікуваний результат від реалізації програмних цілей – підвищення рівня благоустрою населеного пункту села Рожівка, розвиток духовно-культурних та спортивних закладів,  підвищення рівня надання послуг Рожівським КП «Добробут».

 

ІІ.Соціальна сфера 

2.1. Демографічна ситуація

      Станом на 1 листопада  2013 року в с.Рожівка  зареєстровано близько 495 осіб, але фактично в  проживає, разом з незареєстрованими мешканцями, понад 620 осіб.

       Демографічна ситуація, що склалась в селі, характеризується перевищенням смертності над народжуваністю:

Рік

Зареєстровано народжень

Зареєстровано смертей

2009

6

9

2010

1

8

2011

4

11

2012

5

12

2013

3

8

       Стала кількість населення впродовж останніх 5-ти років підтримується за рахунок міграції. Це пояснюється в першу чергу вигідним розташуванням села, адже поруч  районний та обласний центри - це робить село привабливим для постійного проживання.

        Більшість факторів, які впливають на демографічну ситуацію в селі, формуються на загальнодержавному рівні і залежать від фінансово-економічного стану та добробуту населення. Подолання фінансової кризи та поліпшення економічного стану населення, що в свою чергу призведе до досягнення сталого демографічного розвитку, нормалізації і відтворення населення, є тривалим і складним процесом.

2.2.Соціальний захист громадян

         У ході економічного та соціального реформування з’явився ряд несприятливих факторів, які  негативно впливають на стан сімей. Передусім це стосується демографічної ситуації, економічного стану сімей, сімейного безробіття, виховання дітей у сім’ї та їх навчання.

       Для забезпечення стійкого зростання показників, які характеризують рівень життя громади, створення умов для збереження і зміцнення здоров’я населення, підтримки молоді, допомоги у вихованні дітей, організації змістовного дозвілля та відпочинку, захисту інвалідів та людей похилого віку сільською радою визначені на 2014 рік основні завдання та заходи , а саме:

- подолання негативних тенденцій відтворення населення;

- допомога багатодітним, малозабезпеченим та кризовим сім’ям;

- організація літнього відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги;

- реалізація заходів, передбачених місцевою Програмою «Турбота»;

- підтримка обдарованих дітей соціально-незахищених категорій сімей;

- святкування та надання подарунків до Дня Св.Миколая, Новорічних та Різдвяних свят для дітей, що перебувають під соціальним супроводом;

- проведення святкових заходів з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї, Дня молоді, Дня знань та Дня інвалідів.

- забезпечення та збереження житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

        Важливим напрямком соціального захисту населення з низькими доходами є допомога по програмі житлових субсидій.

2.3.Зайнятість населення та ринок праці

       На території сільської ради зареєстровано 23 підприємств та організацій, в яких працює близько 370 чол., 45 % з них місцеві жителі. Всього в селі проживає близько 339 осіб працездатного населення.

      Станом на 01.11.2013 р. , за даними Броварського міськрайонного центру зайнятості, безробітних жителів в с.Рожівка рахується 1 чоловік.

       В 2013 році в населеному пункті розпочали свою роботу підприємство по виготовленню хлібобулочної продукції ТОВ «Родинна ковбаска» та Перший тепличний комплекс по вирощуванню овочів та баштанних культур, де працевлаштовані місцеві жителі.

      Основні завдання та заходи на 2014 рік:

- сприяння зайнятості населення, зниження рівня безробіття;

- сприяння розвитку підприємництва.

ІІІ.Гуманітарна сфера

3.1.Охорона здоров’я

       Медичне обслуговування населення села Рожівка здійснюється працівниками Пухівської медичної амбулаторії та Рожівського фельдшерсько-акушерського пункту, який знаходиться на утриманні районного бюджету. Фельдшерсько-акушерський пункт забезпечений відповідним медичним обладнанням та інвентарем, працюють фізпроцедурний, стоматологічний кабінети  та аптечний пункт. Пільгові категорії населення забезпечуються згідно переліку, затвердженого Міністерством охорони здоров’я, безплатними лікарськими засобами.

      В зв’язку з завищеними цінами на ліки, які реалізуються в аптечному пункті, є необхідність у вирішенні питання стосовно його забезпечення ліками через комунальну аптеку Броварської ЦРЛ.

      Основні завдання та заходи на 2014 рік:

- здійснення допомоги на нагальні потреби ФАПу за рахунок меценатів;

- забезпечення населення ліками за доступними цінами.

3.2.Освіта

      На території села функціонує один навчальний заклад – ДНЗ «Курчатко», який фінансується з місцевого бюджету і повністю забезпечує потребу населення в дошкільній освіті. У ДНЗ створені оптимальні умови утримання та розвитку дітей дошкільного віку.

     Основна частина дітей шкільного віку навчається в Пухівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів. Підвезення школярів до місця навчання і додому забезпечує Рожівське КП «Добробут» за рахунок коштів місцевого бюджету по програмі «Шкільний автобус».

     Сільською радою, по можливості, надається допомога в підготовці школи до нового навчального року (придбанні будівельних матеріалів, учнівських меблів та методичних посібників). За рахунок спонсорських коштів в 2013 році оздоровлено 9 дітей на суму 18 тис.грн. в дитячому спортивно-оздровчому закладі «Каштан» Одеської області.

     Основні завдання та заходи Програми:

- сприяння збереженню, розвитку та розширенню дошкільного закладу;

- виконання натуральних норм харчування;

- передплата основних педагогічних видань для дитячого навчального закладу;

- придбання необхідного навчального та спортивного обладнання в Пухівську ЗОШ;

- організація оздоровлення та літнього відпочинку дітей.

3.3.Культура та духовність

      На території сільської ради розміщені наступні заклади культури та духовності:

- сільський будинок культури (вул.Паркова, 10);

- сільська бібліотека (приміщення дитячого садка, вул.Слави, 17);

- Церква Св.Миколая (адмінприміщення сільської ради, вул..Паркова, 3-а).

      Будівлі, в яких розташовані вказані установи, є комунальною власністю територіальної громади с.Рожівка. Викоавчим комітетом значна увага приділяється утриманню об’єктів культури та духовності, зміцненню їх матеріально-технічної бази.

      Протягом 2012-2013 років в приміщенні сільського будинку культури за рахунок спонсорських коштів проведено значний обсяг робіт, а саме:

- заміна вікон на металопластикові;

- заміна вхідних та внутрішніх дверей;

- заміна котла та реконструкція системи опалення;

- ремонт приміщень;

- заміна покриття даху;

- будівництво свердловини питної води з заведенням у приміщення;

- будівництво надвірного туалету;

- оснащення меблями та необхідним інвентарем;

- облаштування дитячого майданчика.

       Для повного завершення ремонтних робіт та повної комплектації необхідним обладнанням та матеріалами будинку культури необхідно близько 100 тис.грн. Це в першу чергу утеплення фасаду та даху приміщення будинку культури, придбання необхідних меблів та одягу сцени, а також сценічних костюмів для проведення святкових заходів.

       В селі створені необхідні умови для розвитку культури і самоосвіти. В сільському будинку культури працюють: вокально-хореографічний гурток «Водограй», вокально-страдний гурток «Гармонія», де діти навчаються співу та танцям, та жіночий фольклорний ансамбль «Рожівчанка».

      Основні завдання програми:

- утеплення фасаду та даху приміщення будинку культури, придбання необхідних меблів та одягу сцени;

- виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва нової церкви;

- здійснення фінансової допомоги на нагальні потреби закладів культури та духовності.

3.4. Фізична культура і спорт.

З метою підтримки фізичної культури і спорту на території населеного пункту облаштовані дві спортивні площадки та дитячі майданчики з елементами спортивного обладнання. Планується  виконати роботи по облаштуванню спортивного майданчика з на території сільського будинку культури.

ІУ.Житлово-комунальне господарство. 

На території населеного пункту функціонує Рожівське комунальне підприємство «Добробут», яке забезпечує виконання питань по благоустрою села , обслуговує комунальні об’єкти та надає послуги населенню.

 Для виконання покладених на комунальне підприємство функцій по обслуговуванню та утриманню соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту, насьогодні є необхідність в забезпеченні підприємства необхідною технікою: автомобілем для вивезення рідких побутових відходів, новим автобусом для підвезення дітей до школи та надання послуг населенню.

В 2014 році продовжаться роботи по ремонту дороги з твердим покриттям по вул. Шпильова , Озерна та ямковий ремонт комунальних доріг населеного пункту.

На благоустрій території населеного пункту та громадського кладовища – 50,0 тис. гривень

Програмою запланована реконструкція мережі вуличного освітлення, кошторисною вартістю 484,3 тис. гривень та будівництво комплексу водозабору та підготовки питної води для комунальних потреб нового житлового масиву села Рожівка кошторисною вартістю 2634,3 тис.гривень за рахунок субвенції з державного бюджету

Основними завданнями та заходами на 2014 р. є:

 - капітальний ремонт будівель виробничої бази Рожівського КП «Добробут»;

- будівництво комплексу водозабору та підготовки питної води для комунальних потреб села Рожівка;

- встановлення дорожніх знаків та пристроїв для примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки по вул. Слави(дит. садок), вул. Садова(дит. майданчик), вул Озерна, вул. Незалежності (зона відпочинку «Озеро»);

- ремонт дорожнього покриття по вул.Шпильова, Озерна.

- ямковий ремонт комунальних доріг по вул.Ватутіна, Піщана, Жовтневої революції;

- продовження виконання заходів місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами;

- благоустрій території населеного пункту, громадського кладовища, пам’ятників.

У. Енергозабезпечення та енергозбереження.

Питання надійного енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів в умовах значного підвищення їх  вартості мають значимий вплив на стан економіки, вирішення проблем соціальної сфери та рівень життя людини.

Головні цілі на 2014 рік - безперебійне енергозабезпечення населення, закладів освіти, культури та медицини, які функціонують на території населеного пункту і запровадження енергозберігаючих технологій.

З метою заощадження енергоносіїв місцевою Програмою енергозбереження та розвитку альтернативних видів палива на території Рожівської сільської ради на період 2013-2015р.р. передбачено ряд заходів, виконання яких має важливе соціально-екологічне значення для громади села.

Основні завдання та заходи Програми:

- реконструкція мереж вуличного освітлення;

- утеплення фасаду приміщення сільського будинку культури та теплоізоляція даху;

- впровадження проекту по видобуванню звалищного газу на полігоні твердих побутових відходів

УІ. Будівельна та інвестиційна діяльність. 

Розвиток сфери будівництва в населеному пункті у 2014 році характеризуватиметься збереженням та посиленням ряду позитивних тенденцій, які намітилися в попередні роки. Спорудження об’єктів здійснюватиметься за рахунок всіх джерел фінансування: коштів підприємств, бюджетних коштів та власних коштів громадян.

Передбачається реконструкція ряду виробничих об’єктів ПАТ «ППР Броварський».

Будівництво житла передбачається  за рахунок коштів громадян.

Сільська рада продовжуватиме працювати в напрямку залучення інвестицій в економіку громади та створювати всі необхідні умови щодо інвестиційного клімату.

Головні цілі на 2014 рік – залучення інвестицій для зміцнення і подальшого розвитку соціально-економічного потенціалу громади. Виходячи з розуміння, того що проблеми в економіці і в соціальній сфері можна вирішити лише тоді, коли працює виробництво, постійно створюються додаткові робочі місця, коли люди отримують гідну заробітну плату, а в казну громади справно надходять податки і платежі.

УІІ. Транспорт і зв'язок. 

В 2013 році перевезення пасажирів здійснюватиметься за встановленим маршрутом «Київ-Рожівка» з розрахунку 7 рейсів щоденно. Існуюча транспортна мережа задовольняє потреби жителів села. Пільгові категорії громадян будуть забезпечуватись відповідними пільгами на проїзд.

В населеному пункті працює телефонна станція на 150 абонентів. Є необхідність в розширенні та проведенні капітального ремонту радіотрансляційних ліній.

УІІІ. Розвиток підприємництва 

Розвиток підприємництва є одним з основних складових економічної реформи, який суттєво впливає на обсяги виробництва, стан ринку праці, формування доходної частини бюджету.

Суб’єктами господарювання орендується 596,1 кв. м. вільних площ, що належать територіальний громаді села. Від оренди майна комунальної власності за 11 місяців поточного року до бюджету сільської ради надійшло коштів у розмірі 18067 гривень.

В наступному році продовжиться робота спрямована  на підтримку ринкових реформ, та забезпечення умов щодо максимального сприяння діяльності малого та середнього бізнесу в населеному пункті. 

ІХ.Фінансові ресурси.

Фінансові ресурси села визначаються потенціалом підприємств і організацій, які здійснюють діяльність на його території податковими, неподатковими та іншими надходженнями до місцевого бюджету.

Прогноз місцевого бюджету на 2014 рік розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України.

Основні завдання та заходи на 2014 рік:

-         забезпечення стійкого збільшення надходжень до місцевого бюджету;

-         підвищення ефективності використання бюджетних коштів;

-         покращення платіжної дисципліни суб’єктів господарювання, вжиття заходів щодо погашення податкового боргу підприємств-боржників. 

 

З А Х О Д И

щодо забезпечення виконання завдань Програми соціально-економічного,

 культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рожівка на 2014 рік

 

№№

пп

Назва  заходу

Термін виконання

Виконавці

Джерела фінансування

1

2

3

4

5 

1. 

 Загальні питання розвитку території

 

 

 

1.1

Корегування Схеми  генерального плану забудови с. Рожівка.

 

2014 р.

сільська рада

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою

1.2.

Завершення робіт по інвентаризації земель населеного пункту.

2014 р.

сільська рада

місцевий бюджет – 60,0 тис. грн

1.3.

Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту 

2014 р.

сільська рада

місцевий бюджет – 99,0 тис. грн


2.


Соціальна сфера

 

 

 

 

 

 

2.1.

 

Забезпечення вирішення питань соціально-побутового та медичного обслуговування ветеранів війни, самотніх громадян похилого віку, дітей сиріт та інвалідів.

 

постійно

 

сільська рада,

ФАП

державний бюджет,

місцевий бюджет,

кошти за потребою

2.2.

Проведення заходів з нагоди святкування  Дня Перемоги(урочистий мітинг, святковий концерт, матеріальна допомога учасникам ВВв)

травень місяць

сільська рада,

сільський будинок культури

благодійні внески,

кошти за потребою

2.3.

Проведення заходів до Дня інвалідів(вручення продуктових наборів та матеріальної допомоги)

грудень місяць

сільська рада

благодійні внески,

кошти за потребою

2.4

Реалізація місцевої  Програми відпочинку та оздоровлення дітей с.Рожівка

ІІІ квартал

сільська рада,

СПД

благодійні внески,

кошти за потребою

2.5.

Підтримка обдарованих дітей з соціально-незахищених категорій сімей

постійно

сільська рада

благодійні внески,

кошти за потребою

2.6.

Надання матеріальної допомоги на придбання шкільних підручників та одягу дітям, які перебувають під соціальним супроводом

до нового навчального року

сільська рада,

СПД

благодійні внески,

кошти за потребою

3.

Освіта та охорона здоров’я

 

 

 

3.1.

Реалізація місцевої програми „Шкільний автобус”

протягом навчального року

сільська рада,

КП «Добробут»

місцевий бюджет,

кошти за потребою

3.2.

Забезпечення ДНЗ «Курчатко» відповідною комп’ютерною  технікою та підключення до мережі Інтернет

І квартал

сільська рада,

ДНЗ

місцевий бюджет,

кошти за потребою

3.3.

Утеплення фасаду приміщення ДНЗ

2014 р.

сільська рада

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою

3.4.

Забезпечення в повному обсязі фінансування раціонального та дієтичного харчування дітей в ДНЗ

постійно

сільська рада,

ДНЗ

місцевий бюджет,

кошти за потребою

3.5.

Надання допомоги в поліпшенні матеріально-технічної бази Пухівської ЗОШ та ФАПу

2014 р.

сільська рада,

СПД

благодійні внески,

кошти за потребою

3.6.

Забезпечення безкоштовними  ліками першої  необхідності незахищених  верств населення (учасники ВВв, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, інваліди)

постійно

ФАП,

сільська рада,

 

державний бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою 

4. 

Культура та духовний розвиток

 

 

 

4.1.

Створення умов для проведення загально-сільських свят: Новорічні свята, День села, День незалежності, свято Івана Купала та інші

протягом року

 

сільська рада, сільський БК, СПД

місцевий бюджет, благодійні внески, 

кошти за потребою

4.2.

Придбання сценічних костюмів для учасників художньої самодіяльності  сільського будинку культури та відповідної апаратури і освітлювальних приборів для проведення  святкових та урочистих заходів в населеному пункті

2014 рік

сільська рада, сільський БК

місцевий бюджет, благодійні внески,

 кошти за потребою

4.3.

Утеплення фасаду приміщення сільського будинку культури  та теплоізоляція даху

 

2014 рік

сільська рада

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою

4.4.

Капітальний ремонт  огорожі на території сільського будинку культури

 

2014 рік

сільська рада

місцевий бюджет, благодійні внески, 

кошти за потребою

4.5.

Забезпечення сільської бібліотеки відповідною комп’ютерною  технікою та підключення до мережі Інтернет

2014 рік

сільська рада, бібліотека

місцевий бюджет,

 кошти за потребою

4.6.

Поповнення книжкового фонду сільської бібліотеки

протягом року

сільська рада

благодійні внески,

кошти за потребою

4.7.

Поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури

постійно

сільська рада

місцевий бюджет, благодійні внески, 

кошти за потребою

4.8.

Випуск книги історії села Рожівка

 

2014 рік

сільська рада, підприємства різних форм власності

благодійні внески,

 кошти за потребою

4.9.

Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво церкви

2014 рік

церковна громада, сільська рада

благодійні внески,

кошти за потребою

4.10.

Благоустрій території, яка відводиться для будівництва церкви

2014 рік

церковна громада, сільська рада,

КП «Добробут»

благодійні внески,

кошти за потребою

4.11.

Забезпечення збереження пам’яток археології на території населеного пункту

постійно

сільська рада

місцевий бюджет,

 кошти за потребою

5. 

Фізична культура і спорт

 

 

 

 

 

 

5.1.

Підтримання в  належному  стані спортивних та дитячих майданчиків на території населеного пункту

постійно

сільська рада,

 КП «Добробут»

місцевий бюджет, благодійні внески,

 кошти за потребою

5.2.

Надання допомоги Пухівській ЗОШ в придбанні спортивного інвентарю

до нового навчального року

сільська рада

благодійні внески,

 кошти за потребою 

6. 

Житлово-комунальне господарство, розвиток інфраструктури та соціальної сфери

 

 

 

6.1.

Благоустрій території населеного пункту, громадського кладовища, пам’ятників(заміна огорож, влаштування квітників, обкошування та прибирання від сміття обочин вулиць, розчистка вулиць від снігу)

постійно

сільська рада,

 КП «Добробут»,

СПД

місцевий бюджет, благодійні внески, 

кошти за потребою

6.2.

Забезпечення безперебійного вивезення побутового сміття на сміттєзвалище

постійно

КП «Добробут»

 

благодійні внески, 

кошти за потребою

6.3.

Забезпечення КП «Добробут»  необхідною технікою для виконання покладених на нього функцій по обслуговуванню та утриманню соціальної та  інженерно-транспортної  інфраструктури  села Рожівка

2014 рік

сільська рада

 

місцевий бюджет, благодійні внески, 

кошти за потребою

6.4.

Капітальний ремонт виробничої бази КП «Добробут»

2014 рік

КП «Добробут»,

сільська рада

 

місцевий бюджет, благодійні внески, 

кошти за потребою

6.5.

Виготовлення проектної документації та будівництво свердловини для забезпечення жителів села якісною питною водою

2014 рік

сільська рада

 

місцевий бюджет, благодійні внески,

орієнтовна вартість – 300,00тис.грн.

6.6.

Реконструкція мережі  вуличного освітлення населеного пункту та забезпечення безперебійної її роботи

2014 рік

сільська рада

 

державний бюджет- субвенція

проектно-кошторисна вартість – 484,3 тис.грн.    

6.7.

Будівництво комплексу водозабору та підготовки питної води для комунальних потреб нового житлового масиву  сала Рожівка

2014 рік

сільська рада

 

державний бюджет – субвенція,

проектно-кошторисна вартість – 2634,3 тис. грн.

6.8.

Капітальний ремонт дороги по вулицях Шпильова, Озерна та ямковий ремонт комунальних доріг

ІІІ-ІУ квартал

сільська рада

 

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою 

6.9.

Ямковий ремонт  вулиці  Ватутіна

ІІ-ІІІ квартал

сільська рада

державний бюджет – субвенція

 22 тис. грн..

6.10.

Виготовлення схеми організації дорожнього руху в населеному пункті та забезпечення  її виконання

ІІ квартал

сільська рада

місцевий бюджет,

кошти за потребою

6.11.

Виготовлення  схеми розташування автобусних зупинок по вул. Броварська  та їх облаштування

І квартал

сільська рада,

Броварське рай ШРБУ

державний бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою

6.12.

Проведення організованого будівництва в комплексі з вирішенням соціально-побутових проблем територіальної громади відповідно до Схеми генерального плану забудови села Рожівка.

постійно

сільська рада

 

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою 

7.

 Охорона навколишнього природного середовища

 

 

 

 

 

 

7.1.

Впровадження проекту по видобуванню звалищного газу на полігоні твердих побутових відходів

2014 рік

ТОВ «ЛНК»

кошти ТОВ «ЛНК»

7.2.

Ліквідація несанкціонованих звалищ ТПВ на території сільської ради

постійно

КП «Добробут»

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою 

7.3.

Озеленення території населеного пункту села Рожівка

2014 рік

сільська рада,

КП «Добробут»

місцевий бюджет,

благодійні внески,

кошти за потребою 

7.4.

Контроль з боку органів місцевого самоврядування  за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм і правил підприємствами, які здійснюють діяльність на території населеного пункту

постійно

сільська рада

  

8. 

 Розвиток підприємництва

 

 

 

8.1.

Створення сприятливих умов для подальшого ефективного розвитку підприємництва, збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності, підвищення ефективності їх роботи з метою створення нових робочих місць та поповнення місцевого бюджету

постійно

сільська рада,

СПД

 

8.2.

Забезпечення реалізації держаної політики у сфері послуг, спрямованої на подальший розвиток підприємницької діяльності та задоволення потреб споживачів у якісних і безпечних товарах та послугах за доступними цінами

постійно

сільська рада

  

9.

Фінансове забезпечення  Програми

 

 

 

 

 

 

9.1.

Рожівська сільська рада забезпечуватиме здійснення заходів щодо виконання Програми за рахунок коштів місцевого бюджету, централізованого забезпечення виконання програм, а також за рахунок коштів благодійних внесків підприємств всіх форм власності, що знаходяться на території сільської ради, благодійних організацій та інвесторів

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          С.Д.Величенко

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 


Comments