Рожівська сільська рада повідомляє

опубліковано 26 квіт. 2019 р., 00:38 Секретар сільради

Рожівська сільська рада Броварського району Київської області повідомляє, що на 39 черговій сесії УІІ скликання  19.04.2019 було прийнято рішення  №676, яким  надано дозвіл на розроблення  детального плану території земельної ділянки  для розміщення об’єктів промисловості – приміщення для розробки і дрібносерійного виробництва спецзасобів та криміналістичної техніки для потреб правоохоронних органів площею 0,2500 га(кадастровий номер 3221287001:01:013:0001, що перебуває в приватній власності гр. Шостака Володимира Володимировича та розташована в с.Рожівка.

Розробка Детального плану території буде здійснюватись з обов’язковим  виконанням екологічних, санітарних та містобудівних вимог.

Розроблений  проект Детального плану  території буде оприлюднений згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» для подальшого розгляду та врахування пропозицій громадськості.


РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення  детального плану території

 земельної ділянки в с. Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Шостака Володимира Володимировича про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку площею 0,2500 га, кадастровий номер 3221287001:01:013:0001, що перебуває в його приватній власності для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка, для розміщення об’єктів промисловості - приміщення  для розробки і дрібносерійного виробництва спецзасобів та криміналістичної техніки для потреб правоохоронних органів, враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин,  екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтею 17 Закону України «Про основи містобудування», статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 16.11.2011р. №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на розроблення детального  плану території  земельної ділянки для розміщення об’єктів промисловості – приміщення  для розробки і дрібносерійного виробництва спецзасобів та криміналістичної техніки для потреб правоохоронних органів площею 0,2500 га(кадастровий номер 3221287001:01:013:0001), що перебуває у власності гр. Шостака Володимира Володимировича для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил (далі – детальний план території).

2.Замовником по розробці детального плану території  визначити виконавчий комітет Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.Виконавчому комітету Рожівської сільської ради:

- дане рішення оприлюднити згідно чинного законодавства України;

- укласти договір з ліцензованою організацією на виконання робіт  по розробленню детального плану території;

- забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території  та проведення  громадських  слухань  щодо  врахування громадських інтересів  при  розробленні детального плану території;

- розроблений та погоджений в установленому порядку детальний план території  подати на затвердження сесії сільської ради.

4.Фінансування робіт з виготовлення детального плану території здійснити за рахунок коштів  власника земельної ділянки.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.


Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко

                 Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                с. Рожівка

            19 квітня 2019 року

    №676 - 39-УІІ                                                                    

Comments