Повідомлення

опубліковано 6 вер. 2020 р., 23:13 Секретар сільради   [ оновлено 6 вер. 2020 р., 23:42 ]

 Повідомлення 

про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території на земельну ділянку площею 11,4288 га (кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тонн м’яса індички в рік, що розроблений на підставі рішення сесії Рожівської сільської ради  № 757-44-УII від 11.10.2019 «Про надання дозволу ПАТ «ППР Броварський» на розроблення детального плану території на земельну ділянку в с. Рожівка Броварського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього.

   Замовник: Рожівська сільська рада Броварського району Київської області 

   Розробник: ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування", м.Київ 

   Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Калинівська селищна рада Броварського району Київської області     

 Детальний план території розроблений з метою: визначення можливості здійснення реконструкції існуючого майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» та упорядкування території існуючої виробничої зони на вказаній земельній ділянці з дотриманням містобудівних, санітарних норм та правил пожежної безпеки; визначення функціонального використання території; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН -Б.1.1-14:2012 "Склад та зміст детального плану території".

  Мета стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території: сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров'я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування. 

    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

 Наявна екологічна інформація, у тому числі пов'язана зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про СЕО проекту ДДП, а також розміщена на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров'я. 

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та звітом про СЕО до нього можливо на офіційному веб-сайті Рожівської сільської ради Броварського району Київської області  - www.rozhivka-rada.gov.ua, Калинівської селищної ради Броварського району Київської області - http://kalynivka.in.ua/index.php та в приміщенні Рожівської сільської ради, за адресою: 07414, Київська область, Броварський район, с. Рожівка, вул. Слави, 17.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: спеціаліст землевпорядник Рожівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою:

Київська область, Броварський район, с.Рожівка, вул. Слави, 17, приміщення сільської ради, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з 04 вересня 2020 р. по 03 жовтня 2020 р. Пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації та СЕО до нього відбудеться за адресою: Київська область, Броварський район, с.Рожівка, вул. Слави, 17, приміщення сільської ради 02 жовтня 2020 року о 10-00 год. 

ĉ
Секретар сільради,
6 вер. 2020 р., 23:41
Ċ
Секретар сільради,
6 вер. 2020 р., 23:45
Comments