Оголошення щодо завершення строку громадських обговорень

опубліковано 24 квіт. 2019 р., 03:21 Секретар сільради

ОГОЛОШЕННЯ

щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до проекту «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій(сонячної електростанції) в с. Рожівка, Броварського району, Київської області».

 

Повідомляємо, щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до проекту «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій(сонячної електростанції) в с. Рожівка, Броварського району, Київської області» з метою отримання зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі відповідно до ст. 10 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку"

Заява про визначення стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проекту документу державного планування була розміщена на офіційному веб-сайті  09 квітня 2019 року.

Строк громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО відповідно до ст. 10 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" було встановлено 15 днів з дня її оприлюднення. Протягом зазначеного строку, зауважень та пропозицій від громадськості до замовника не надходило.

Замовник на підставі рекомендацій, передбачених частиною сьомою цієї статті, приймає рішення про нездійснення стратегічної екологічної оцінки незначних змін до документа державного планування, щодо якого раніше здійснювалася стратегічна екологічна оцінка в звязку з відсутністю в «Детальному плані території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій(сонячної електростанції) в с. Рожівка, Броварського району, Київської області.»  видів планованої діяльності та об'єктів, які Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» віднесені до тих, що можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля, проектом містобудівної документації не передбачається.

 

Comments