Оголошення

опубліковано 28 лют. 2018 р., 04:32 Секретар сільради

Шановні громадяни!

 

Якщо Ви є власником нерухомого майна, що знаходиться в с.Рожівка Броварського району Київської області, то  відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України зобов’язані сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Суми грошових коштів, що сплачуються як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надходять безпосередньо до бюджету с.Рожівка і є матеріальною основою для його існування та розвитку.

З метою правильного нарахування та своєчасної сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за об’єкти нерухомості, розташовані на території с.Рожівка, просимо Вас звернутися до територіального органу Державної фіскальної служби України за місцем Вашої податкової адреси (місцем реєстрації), де провести звірку даних щодо об’єктів нерухомості, що перебувають у Вашій власності, розміру їх загальної площі, наявності пільг зі сплати податку, розміру ставки та нарахованої суми податку (за необхідності), а також отримати податкове повідомлення-рішення, та на основі нього ― сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за об’єкти нерухомості, розташовані в с. Рожівка.

 

Comments