Новини, події, оголошення, вакансії

Останні новини

  • Інформація про Земельний податок Шановні громадяни! Ви є  власником земельної ділянки розташованої на території Рожівської сільської ради, то відповідно до статті  269 Податкового кодексу України  зобов’язані сплачувати земельних податок.На виконання статті 8 ...
    Опубліковано·5 вер. 2018 р., 02:00 Секретар сільради
Відображаються 1 - 1 із 1 записів. Переглянути більше »

Оголошення

опубліковано 17 січ. 2019 р., 23:46 Секретар сільради   [ оновлено 17 січ. 2019 р., 23:47 ]

ШАНОВНІ

МЕШКАНЦІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ!


Відповідно до ст.10 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право знати про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Реєстру виборців.

На 31 березня 2019 року Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані.

Для уточнення персональних даних, запрошуємо виборців:

- яким виповнилось 18 років;

- які ставали на консульський облік в відомчих установах МЗС;

- які проходили строкову військову службу і демобілізувались;

- які звільнились з установ виконання покарань;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Запрошуємо всіх виборців Броварського району перевірити у Реєстрі виборців свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, 15: (каб. 135, 136 )(понеділок — четвер з 8.00 до 17.00 год., п'ятниця з 8.00 до 15.45 год.).

При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Хто отримав паспорт у вигляді ID картки обов’язково мати додаток.

Для зручності виборців, службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Для того щоб перевірити свої персональні дані, необхідно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців за посиланням www.drv.gov.ua на вкладку “Особистий кабінет виборця”, зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, після чого ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Звертаємо вашу увагу на те, що згідно постанови Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, виборці які не можуть проголосувати на виборчій дільниці до якої відносяться згідно зареєстрованого місця проживання, можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування до 25 березня 2019 року включно.


Повідомлення

опубліковано 16 січ. 2019 р., 01:06 Секретар сільради   [ оновлено 17 січ. 2019 р., 23:29 ]

01 лютого  2019 року  в приміщенні Рожівської сільської ради за адресою: с.Рожівка вул. Слави, 17, відбудеться чергова  36 сесія УІІ скликання/
Порядок денний:

- Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Рожівської  сільської ради на 2018 рік.

- Про звіт сільського голови  про роботу виконавчого комітету Рожівської сільської ради  за 2018 рік.

- Про  виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Рожівської територіальної громади на 2018 рік.

- Про внесення змін до рішення 35 сесії Рожівської сільської ради УІІ скликання №599 від 21.12.2018 р. «Про сільський бюджет  на 2019 рік» 

- Про виконання місцевих програм за 2018 рік

- Про затвердження місцевої Програми ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Рожівської сільської ради Броварського району на 2019-2020 роки;

- Про виконання плану роботи Рожівської сільської ради за 2018 рік;

- Про звіт про фінансово-господарську діяльність Рожівського комунального підприємства    «Добробут» за 2018 рік;

- Про внесення змін до складу тендерного комітету Рожівської сільської ради;

- Про затвердження Положення про преміювання працівників КДНЗ «Курчатко»;

- Про  передачу в оренду Київській міській дирекції Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» комунального майна, що належить територіальній громаді села Рожівка  Броварського району Київської області

- Земельні питання.

- Про затвердження розпоряджень сільського голови;

- Про преміювання сільського голови в І-му кварталі 2019 року

 

 

Інформація

опубліковано 21 груд. 2018 р., 02:58 Секретар сільради   [ оновлено 21 груд. 2018 р., 03:26 ]

ІНФОРМАЦІЯ

з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників АТО, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції


10 грудня людство відзначає Міжнародний день прав людини. Свято засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Стаття 21 Конституції України визначає, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними .

Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційним стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, запровадженого Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149.

Україна ратифікувала більшість найважливіших міжнародних актів в сфері прав людини – Загальну декларацію прав людини, Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та Факультативний протокол до нього 1966 р., Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права 1966 р., Міжнародну конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації 1965 р., Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок 1979 р., Конвенцію про права дитини 1989 р., Конвенцію ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання 1984 р. та інші.

Права людини торкаються різних аспектів її життя. Вони відрізняються за певними якостями, які не можна не брати до уваги при забезпеченні, охороні й захисті прав. Тому поділ прав людини на певні групи має не тільки пізнавальне, але й практичне значення. Залежно від сфери суспільного життя, з якою вони пов'язані, права людини у вітчизняній юридичній літературі поділяються на фізичні (життєві), особистісні, політичні, соціально-економічні, культурні.

Міжнародний пакт про громадянські та політичні права і Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права, як це випливає вже з самих їхніх назв, запровадили іншу класифікацію, яка широко використовується у міжнародній практиці.

Згідно з цією класифікацією виділяються права людини:

- громадянські, відомі у вітчизняній літературі як особисті (їх не слід ототожнювати з правами лише громадянина і певної держави - це, наприклад, право на життя, на свободу, особисту недоторканність, на свободу від посягань на честь, репутацію, право на сповідування релігії);

- політичні (свобода слова, право на участь у політичному житті, право на створення асоціацій, право на участь в управлінні державою, суспільством);

- соціально-економічні (наприклад, право на працю, на справедливі і сприятливі умови праці, право на власність, право на соціальне страхування, право на створення профспілок);

- культурні (право на користування надбаннями культури, свобода наукових досліджень).

Призначенням гарантій є забезпечення найсприятливіших умов для реалізації конституційно закріпленого статусу людини.

Відповідно до статті 22 Основного Закону держави права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, права не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

На сьогоднішній день чинним законодавством передбачено чимало актів, які в різній мірі передбачають захист прав та інтересів, надання матеріальної допомоги, пільг та інше соціальне забезпечення учасникам АТО та членам їх сімей.

Указом Президента України від 25.08.15 № 501/2015 затверджено Національну стратегію у сфері прав людини, прийняття якої зумовлено необхідністю вдосконалення діяльності держави щодо утвердження та забезпечення прав і свобод людини, створення дієвого механізму захисту в Україні прав і свобод людини, вирішення системних проблем у зазначеній сфері.

Також основним нормативно-правовим актом який регулює дане питання, є Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відповідно до якого учасників АТО було прирівняно до учасників бойових дій.

Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» встановлюються гарантії дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб. Цей закон був визнаний міжнародними організаціями та українськими правозахисниками як прогресивний і такий, що відповідає міжнародним стандартам у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Відповідно до ст. 1 зазначеного закону, внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, який постійно проживає в Україні, якого змусили або який самостійно покинув своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, масових порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Законодавством України внутрішньо переміщеним особам надано можливість отримання різних видів соціальних допомог, пенсій та інших соціальних виплат за місцем фактичного проживання.


Оголошення

опубліковано 20 груд. 2018 р., 05:37 Секретар сільради

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

            Рожівська сільська рада Броварського району Київської області надає інформацію про вільні приміщення, що перебувають у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області, для передачі в оренду.

№ п/п

Назва об’єкта оренди

Місцезнаходження

Балансоутримувач

Характеристика об’єкта оренди

1.        

Нежитлове приміщення в будівлі дитячого садка

с.Рожівка, вул.Слави, 17, Броварського району Київської області

Рожівська сільська рада Броварського району Київської області

нежитлові приміщення першого поверху:

площею 19,4 кв. м

площею 20,3 кв. м

площею 32 кв. м

 

нежитлове приміщення другого поверху:

площею 50,3 кв. м

 

 

 

           

            Звернення від юридичних або фізичних осіб про передачу майна в оренду приймаються за адресою:с.Рожівка, вул.Слави, 17, Броварського району Київської області, Рожівська сільська рада.

            Довідкову інформацію можна отримати за тел.: (04594) 5 63 80, 39271.

Повідомлення

опубліковано 20 груд. 2018 р., 03:50 Секретар сільради

Рожівська сільська рада повідомляє, що чергова 35 сесія УІІ скликання переноситься з 14-00 години на 10-00  годину   21 грудня 2018 року. 

Оголошення

опубліковано 12 груд. 2018 р., 01:20 Секретар сільради   [ оновлено 12 груд. 2018 р., 01:21 ]


14 грудня 2018 року з 10:00 до 12:00 в приміщенні Броварської місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян заступник прокурора Київської області Голинський Ярослав Олегович. Попередній запис на особистий прийом відбувається за телефоном 5-22-24. При собі необхідно мати звернення у письмовій формі та паспорт.


Інформація

опубліковано 10 груд. 2018 р., 00:32 Секретар сільради   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 00:38 ]

Які послуги Міністерства юстиції громадяни можуть отримати онлайн?

 

1.    Доступ до державних реєстрів:

Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за допомогою якого можна:

-  отримати відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно

-   перевірити документ, виданий Державним реєстром речових прав на нерухоме майно

-   попередньо подати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень

-   отримати інформацію про стан розгляду заяви (запиту)

-   поставити об’єкт нерухомого майна на контроль

 

Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, який дозволяє:

-    отримати чи перевірити наявну інформаційну довідку

 

Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, завдяки якому можна:

-    безкоштовно отримати відомості онлайн

-    отримати електронну виписку (довідку, витяг)

-    отримати відповідь на запит

-    подати заяву для проведення державної реєстрації

 

  Реєстру громадських обєднань

  Державного реєстру друкованих ЗМІ та інформаційних агенств як суб’єктів інформаційної діяльності

  Єдиного реєстру громадських формувань

  Єдиного реєстру арбітражних керуючих

  Єдиної бази даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень

  Єдиного державного реєстру судових рішень

  Єдиного реєстру апостилів

  Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

  Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади"

  Єдиного реєстру нотаріусів

 

2.    Доступ до веб-порталу звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, через який Ви можете:

 -  подати заяву онлайн

 - записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час

-  задати питання в режимі онлайн та отримати відповіді від фахівців

 

3.    Запис на прийом до керівника державної установи в режимі відеоконференції

 

4.    Доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР), за допомогою якого у Вас є можливість:

-  безкоштовно отримати відомості з автоматизованої системи збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації

-  отримати відомості з ЄДР у вигляді виписки, витягу або довідки

-  отримати відповідь на запит

-  оформити та подати електронні документи, які в подальшому направляються державному реєстратору

 

5.    Отримання інформації про діяльність арбітражних керуючих

 

6.    Доступ до послуг електронного суду:

-  сплата судового збору онлайн

-  отримання інформації щодо стадії розгляду судової справи

-  доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень

-  отримання процесуальних документів в електронному вигляді

-  надсилання судових повісток шляхом SMS-повідомлень

-  вільний доступ до відомостей у справах про банкрутство

 

7.    Замовлення електронного цифрового підпису

 

Електронні сервіси доступні за посиланням: https://kap.minjust.gov.ua/

Контактний телефон: 0-800-50-85-84 (дзвінки в межах України безкоштовні)

Оголошення

опубліковано 5 груд. 2018 р., 22:53 Секретар сільради   [ оновлено 5 груд. 2018 р., 22:55 ]

ОГОЛОШЕННЯ


Рожівська сільська рада Броварського району Київської області має намір передати в оренду нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади села Рожівка Броварського району Київської області.

Назва об’єкта оренди: нежитлове приміщення в будівлі комунального дошкільного навчального закладу «Курчатко».

Місцезнаходження: с.Рожівка, вул.Слави, 17, Броварського району Київської області.

Балансоутримувач: Рожівська сільська рада Броварського району Київської області.

Характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення площею 9,0 кв.м.

Цільове використання: для розміщення аптечного пункту.

Термін прийняття заяв на оренду: протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення.

 

Заяви подавати за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с.Рожівка, вул.Слави,17, телефон для довідок : (04594) 39 271.

   

Інформація

опубліковано 30 лист. 2018 р., 00:35 Секретар сільради

Як покращити доступність нотаріальних послуг для громадян?

Переважній більшості громадян час від часу доводиться звертатися до нотаріуса за широким спектром послуг – від засвідчення копій документів, оформлення спадщини і заповіту до укладення шлюбного договору чи купівлі-продажу майна.

Нині на території України діє 776 державних нотаріальних контор та працює 5 578 приватних нотаріуса. Попри це, актуальною залишається проблема кадрового дефіциту в держнотконторах у віддалених регіонах держави. Адже якщо, скажімо, у великих містах вивіску «Нотаріус» можна зустріти ледь не на кожному кроці, то жителі багатьох населених пунктів іноді змушені долати сотні кілометрів для отримання нотаріальних послуг. Певна річ, високий попит породжує належну пропозицію, але це не аргумент, коли йдеться про рівність доступу громадян до гарантованих державою сервісів.

Сьогодні у 122 районах країни взагалі відсутні державні нотаріуси, а вакансії у держнотконторах не заповнюються роками.

Така ситуація негативно впливає на спроможність громадян отримувати нотаріальні послуги, що підтверджує проведене Мін’юстом соціальне опитування, в якому взяли участь понад 35 тисяч мешканців сільської місцевості в усіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територій. Зокрема, 43% респондентів поскаржилися на віддаленість нотаріальних контор та нотаріусів від свого місця проживання.

Щоб вирішити проблему, Міністерство юстиції в межах нового антирейдерського законопроекту (проект № 9311 вже зареєстровано у парламенті) пропонує працівникам (консультантам) держнотконтор, співробітникам відділів нотаріату територіальних управлінь юстиції та представникам органів місцевого самоврядування, які здійснюють нотаріальні дії, видавати свідоцтво на право займатися нотаріальною діяльністю за спрощеною процедурою. Натомість це право передбачає обов’язок нотаріуса відпрацювати 3 роки в держаній нотаріальній конторі за направленням Мін’юсту.

Слід зауважити, що вказані фахівці за родом діяльності є добре обізнаними у тонкощах нотаріальної справи, а тому питання їх кваліфікації не є предметом дискусії. Водночас спрощена процедура отримання нотаріального свідоцтва навіть з урахуванням строку направлення дозволить набувати нову професію швидше, ніж за стандартних умов, що є гарним стимулом. Нарешті, ціна такої преференції – 3 роки обов’язкової роботи у певній держнотконторі–надасть Мін’юсту важелі для ліквідації кадрового дефіциту нотаріусів у тих місцях, де є відповідна потреба.

Окремо варто наголосити, що мова не йде про якийсь особливий статус чи «квазінотаріусів». За спрощеною процедурою видаватимуться типові свідоцтва, а особи, котрі їх отримають, матимуть ті ж права і повноваження, що й інші нотаріуси.

Іншою суттєвою проблемою, яка ускладнює доступ громадян до нотаріальних послуг, є їх вартість. Так, згідно з даними наведеного вищеопитування, для понад 57% сільських мешканців в Україні розцінки нотаріусів є зависокими. Звичайно, якісні юридичні послуги кваліфікованого фахівця, яким має бути нотаріус, не можуть надаватися за безцінь, однак у багатьох випадках плата за такі послуги є надмірною для пересічного громадянина, а понад те – для соціально незахищених верств населення.

Тому законопроект 9311 передбачає відразу кілька змін у цьому контексті. Передусім, пропонується скасування норми про сплату не менше 1% від суми договору на користь приватних нотаріусів. По суті, ця норма безпідставно встановлює псевдоподаток для бізнесу і громадян, а тому більш обгрунтовано визначати вартість послуги виключно за домовленістю сторін.

Крім того, передбачається встановлення максимальної вартості нотаріальної дії у державних нотаріальних конторах на рівні 10 тис. неоподатковуваних мінімумів, адже відсутність верхньої межі плати за нотаріальну дію є джерелом випадків, коли вартість послуги виходить за рамки існуючих цінових реалій.

Нарешті, для незахищених верств населення, зокрема осіб з інвалідністю, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та дітей-сиріт, пропонується запровадження соціальних пільг в розмірі 50% державного мита за нотаріальні дії, що значно здешевить послуги нотаріусів для відповідних категорій осіб.

Відтак, уряд пропонує ефективні інституційні рішення для того, щоб кожен український громадянин, незалежно від того, де він мешкає і який дохід отримує, мав змогу безперешкодно оформити купівлю будинку, довіреність на авто чи просто засвідчити копії документів.

При цьому вирішення проблем з нотаріальними послугами – лише частина комплексу заходів, передбачених законопроектом #РейдерствоСтоп, який націлений також на підвищення якості роботи державних реєстраторів, захист права власності на частку у статутному капіталі юридичної особи, а також на додаткову протекцію прав на нерухоме майно. Всі ці зміни загалом покликані сприяти захисту бізнесу та громадян від незаконних посягань, що є основою інвестиційної привабливості країни та додаткових можливостей для населення.

Начальник Головного територіального управління юстиції

у Київській області

Олексій Шевченко

Повідомлення

опубліковано 29 лист. 2018 р., 05:11 Секретар сільради

30 листопада  2018 року в приміщенні Рожівської сільської ради за адресою: с.Рожівка вул. Слави, 17, відбудеться позачергова  34 сесія УІІ скликання 

1-10 of 142