Новини, події, оголошення, вакансії

Останні новини

  • Інформація про Земельний податок Шановні громадяни! Ви є  власником земельної ділянки розташованої на території Рожівської сільської ради, то відповідно до статті  269 Податкового кодексу України  зобов’язані сплачувати земельних податок.На виконання статті 8 ...
    Опубліковано·2 квіт. 2020 р., 01:40 Секретар сільради
Відображаються 1 - 1 із 1 записів. Переглянути більше »

Повідомлення

опубліковано 13 трав. 2022 р., 00:36 Секретар сільради   [ оновлено 13 трав. 2022 р., 01:26 ]

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, з метою дерусифікації найменувань об’єктів топоніміки населених пунктів, відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених при захисті населених пунктів під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Калинівська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців Калинівської територіальної громади стосовно перейменування вулиць та провулків.

Перелік вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню: 

Назва населеного пункту

Стара назва

Нова назва

с. Рожівка

вул. Ватутіна

вул. Калинова

с. Рожівка

вул. Ю. Гагаріна

вул. Захисників України

с. Красилівка

вул. Гагаріна

вул. Л. Каденюка

с. Красилівка

провулок Гоголя

пров. Гоголівський

с. Красилівка

вул. Івана Кожедуба

вул. Варшавська

с. Красилівка

вул. Конева

вул. Чорних Запорожців

с. Красилівка

вул. Курчатова

вул. Деснянська

с. Красилівка

вул. Кутузова

вул. Квіткова

с. Красилівка

вул. Лермонтова

вул. Г. Сковороди

с. Красилівка

вул. Ломоносова

вул. Патона

с. Красилівка

вул. Мічуріна

вул. Боровкова

с. Красилівка

провулок Мічуріна

пров. Боровковий

с. Красилівка

провулок Островського

пров. Щасливий

с. Красилівка

вул. Пушкіна

вул. Л.Костенко

с. Красилівка

вул. Суворова

вул. Данила Галицького

с. Красилівка

вул. Чехова

вул. Відродження

с. Красилівка

провулок Чкалова

пров. Затишний

смт Калинівка

вул. Тітова

вул. Сонячна

смт Калинівка

вул. Гагаріна

вул. Квітнева

с. Скибин

вул. Вавілова

вул. Березнева

с. Квітневе

вул. Вагіна

вул. Єдності

с. Квітневе 

вул. Іванова

вул. Широка


Зауваження і пропозиції подаються до Калинівської селищної ради на електронну адресу: kalynivska_selrad@ukr.net


          Строк подання зауважень і пропозицій по 19.05.2022 року(включно). Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Інформаційне повідомлення

опубліковано 13 трав. 2022 р., 00:19 Секретар сільради   [ оновлено 13 трав. 2022 р., 00:20 ]


Калинівська селищна рада Броварського району Київської області у відповідності до розпорядження селищного голови від 12.05.2022 №65, з метою вивчення думки жителів населених пунктів, повідомляє про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Калинівської територіальної громади Броварського району Київської області назви яких пов’язані з країною-агресором.

Громадські слухання будуть проводитись:

-  в селі Скибин 14 травня 2022 року о 10.00 год на вулиці Вавілова (для жителів вулиці Вавілова);

-  в смт Калинівка 14 травня 2022 року о 11.00 год на вулиці Миру між  вулицями Тітова та Гагаріна (для жителів вулиць Тітова та Гагаріна),

-  в селі Квітневе 14 травня 2022 року о 12.00 год між вулицями Вагіна та Іванова зі сторони залізничної колії (для жителів вулиць Вагіна та Іванова),

-  в селі Рожівка 14 травня 2022 року о 11.00 год на вул. Слави, 17 (будівля дитячого садка) (для жителів вулиць Ватутіна та Ю. Гагаріна),

-  в селі Красилівка 14 травня 2022 року:

 о 09.00 год на вулиці Конєва (для жителів вулиці Конєва),

 о 10.00 год на вулиці Мічуріна (для жителів вулиці Мічуріна та провулку Мічуріна),

 о 11.00 год на провулку Чкалова (для жителів провулку Чкалова),

 о 11.30 год на провулку Гоголя (для жителів провулку Гоголя),

 о 12.00 год на провулку Островського (для жителів провулку Островського),

 о 13.00 год на вулиці Чехова (для жителів вулиці Чехова).

 о 14.00 год по вулиці Гагаріна (для жителів вулиці Гагаріна).

Повідомлення

опубліковано 16 лют. 2021 р., 23:45 Секретар сільради

Калинівська селищна рада Броварського району Київської області повідомляє, що рішенням №184/04-УІІ сесії Калинівської селищної  ради 29 січня 2021 року затверджено Детальний план території на земельну ділянку площею 11,4288 га(кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу АТ «Інделіка»(бувша назва ПАТ «ППР Броварський») для виробництва 4500 тонн м’яса індички в рік в с.Рожівка,  Броварського району Київської області, розроблений ДП «НДПІ містобудувння».

ПОВІДОМЛЕННЯ

опубліковано 22 вер. 2020 р., 05:21 Секретар сільради

       Калинівська селищна рада Броварського району Київської області повідомляє, що на 09 сесії УІІ  скликання  11.09.2020  було  прийнято  рішення  №423,  яким  надано  дозвіл на розроблення детального  плану  частини  території  с.Рожівка  Броварського  району Київської області, а саме: земельної ділянки орієнтовною площею 6,00 га під індивідуальне садівництво.

Розробка Детального плану території буде здійснюватись з обов’язковим  виконанням екологічних, санітарних та містобудівних вимог.

Розроблений проект Детального плану території буде оприлюднений згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» для подальшого розгляду та врахування пропозицій громадськості.

Повідомлення

опубліковано 6 вер. 2020 р., 23:13 Секретар сільради   [ оновлено 6 вер. 2020 р., 23:42 ]

 Повідомлення 

про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території на земельну ділянку площею 11,4288 га (кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тонн м’яса індички в рік, що розроблений на підставі рішення сесії Рожівської сільської ради  № 757-44-УII від 11.10.2019 «Про надання дозволу ПАТ «ППР Броварський» на розроблення детального плану території на земельну ділянку в с. Рожівка Броварського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього.

   Замовник: Рожівська сільська рада Броварського району Київської області 

   Розробник: ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування", м.Київ 

   Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Калинівська селищна рада Броварського району Київської області     

 Детальний план території розроблений з метою: визначення можливості здійснення реконструкції існуючого майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» та упорядкування території існуючої виробничої зони на вказаній земельній ділянці з дотриманням містобудівних, санітарних норм та правил пожежної безпеки; визначення функціонального використання території; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН -Б.1.1-14:2012 "Склад та зміст детального плану території".

  Мета стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території: сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров'я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування. 

    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

 Наявна екологічна інформація, у тому числі пов'язана зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про СЕО проекту ДДП, а також розміщена на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров'я. 

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та звітом про СЕО до нього можливо на офіційному веб-сайті Рожівської сільської ради Броварського району Київської області  - www.rozhivka-rada.gov.ua, Калинівської селищної ради Броварського району Київської області - http://kalynivka.in.ua/index.php та в приміщенні Рожівської сільської ради, за адресою: 07414, Київська область, Броварський район, с. Рожівка, вул. Слави, 17.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: спеціаліст землевпорядник Рожівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою:

Київська область, Броварський район, с.Рожівка, вул. Слави, 17, приміщення сільської ради, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з 04 вересня 2020 р. по 03 жовтня 2020 р. Пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації та СЕО до нього відбудеться за адресою: Київська область, Броварський район, с.Рожівка, вул. Слави, 17, приміщення сільської ради 02 жовтня 2020 року о 10-00 год. 

Повідомлення

опубліковано 25 бер. 2020 р., 05:55 Секретар сільради

Шановні мешканці
Калинівської селищної об’єднаної територіальної громади
(смт Калинівка, с.Скибин, с.Квітневе,с.Пермога, с.Красилівка, с.Рожівка)

        Для забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 р. №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» всім власникам приватних житлових будинків в населених пунктах Калинівської громади  необхідно встановити номерні знаки на будинках.

Виконавчий комітет
Калинівської  селищної ради

Повідомлення

опубліковано 6 бер. 2020 р., 02:02 Секретар сільради   [ оновлено 6 бер. 2020 р., 02:17 ]

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території на земельну ділянку площею 11,4288 га (кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тон м’яса індички в рік у с.Рожівка Броварського району Київської області оприлюднена на офіційному веб-сайті Рожівської сільської ради Броварського району Київської області www.rozhivka-rada.gov.ua 21 лютого 2020 року, з терміном громадського обговорення 15 днів - з 21 лютого 2020 року по 06 березня 2020 року.
З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, строк громадського обговорення заяви продовжено. 
Строк подання зауважень та пропозицій - 15 днів, з 06.03.2020 по 20.03.2020.
Відповідальна особа - спеціаліст землевпорядник сільської ради Янів Ірина Василівна.

Повідомлення

опубліковано 21 лют. 2020 р., 04:06 Секретар сільради

 

На виконання статті 19 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтей 10, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадскості, Рожівська сільська рада Броварського району Київської області оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території на земельну ділянку площею 11,4288 га (кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тон м’яса індички в рік у с.Рожівка Броварського району Київської області, що розроблений на підставі рішення сесії Рожівської сільської ради від 11 жовтня 2019 року № 757-44-УII.

Замовник: Рожівська сільська рада Броварського району Київської області
Розробник: ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», м. Київ.

Ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можливо на офіційному веб-сайті Рожівської сільської ради Броварського району Київської області www.rozhivka-rada.gov.ua, Калинівської селищної ради Броварського району Київської області  http://kalynivka.in.ua/index.php та в приміщенні Рожівської сільської ради, за адресою: 07414, Київська область, Броварський район, с. Рожівка, вул. Слави, 17.

Строк подання зауважень та пропозицій 15 днів з дня її оприлюднення,  тобто з 21 лютого 2020 року по 06 березня 2020 року. Відповідальна особа - Янів Ірина Василівна.


Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки 

проекту детального плану території на земельну ділянку площею 11,4288 га (кадастровий номер 3221287001:01:012:0001)  для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тон м’яса індички в рік у с.Рожівка Броварського району Київської області

1.

Замовник

Рожівська сільська рада Броварського району Київської області, юридична адреса: 07414, Київська область, Броварський район, с.Рожівка вул. Слави, 17, контактний     е-mail: sekretar@rozhivka-rada.gov.ua 

2.

Вид та основні цілі детального плану території (далі – ДПТ), його зв’язок з іншими ДДП

Вид ДДП – містобудівна документація: детальний план території (далі – ДПТ) «Детального плану території на земельну ділянку площею 11,4288 га (кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тонн м’яса індички в рік в с. Рожівка Броварського району Київської області» розроблена згідно з чинними нормами, правилами, інструкціями та державними стандартами.

ДПТ розроблений на замовлення Рожівської сільської ради Броварського району Київської області згідно з рішенням Рожівської сільської ради від 11 жовтня 2019 р. № 757-44-УII, відповідно до завдання на розробку містобудівної документації, погодженого начальником відділу містобудування та архітектури Броварської РДА.

Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування даної ділянки.

Основні цілі ДПТ:

- визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;

- визначення містобудівних умов та обмежень;

- послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

3.

Якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації на земельну ділянку площею 11,4288 га ((кадастровий номер 3221287001:01:012:0001) для здійснення реконструкції майнового комплексу ПАТ «ППР Броварський» для виробництва 4500 тон м’яса індички в рік у с. Рожівка Броварського району Київської області підлягає оцінці впливу на довкілля.

В межах території проектування визначені види планової діяльності та об’єкти, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (абз. 5, п. 2, част. 3, ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».)

4.

Ймовірні наслідки зокрема:

 

— для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Вплив на довкілля, у тому числі на здоров’я населення здійснюється від майданчика № 2 ПАТ «ППР Броварський»: - нормативна СЗЗ становить – 300 м, що вказана в генеральному планів с. Рожівка;

- проектна СЗЗ визначається на підставі висновку Держпродспоживслужби, відповідно до обґрунтування меж санітарно-захисної зони для ПАТ «ППР Броварський».

— для територій з природоохоронним статусом

Об’єкти природно-заповідного фонду в межах території проектування та на прилеглих територіях відсутні.

 

— транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, відсутні.

5.

Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо ДДП не буде затверджено

Відсутні, так як не має потреби у необхідності розглядати альтернативи.

6.

Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

Передбачається використовувати статистичну інформацію, дані моніторингу стану довкілля, іншу доступну інформацію.

7.

Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

Заходи з охорони довкілля включають:

-  забезпечення дотримання санітарно-захисних (на підставі висновку Держпродспоживслужби України) та охоронних зон, зон санітарної охорони, санітарних та побутових розривів, що визначені ДПТ;

-  комплекс заходів з інженерної підготовки території, що включать загальні та спеціальні заходи;

-  захист атмосферного повітря;

-  захист підземних вод;

-  охорону ґрунтового покриву;

-  охорону навколишнього середовища від дії шуму та електромагнітного випромінювання;

8.

Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про СЕО розробляється у складі ДПТ відповідно до вимог статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

1) зміст та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування;

2) характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

3) характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

4) екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

5) зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;

6) опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності - 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків;

7) заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;

8) обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);

9) заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення;

10) опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення (за наявності);

11) резюме нетехнічного характеру.

9.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються  до Рожівської сільської  ради Броварського району Київської області адреса: 07414, Київська область, Броварський район, с.Рожівка,  вул. Слави, 17, електронна пошта sekretar@rozhivka-rada.gov.ua

Відповідальна особа – спеціаліст землевпорядник сільської ради  Янів Ірина Василівна.

Строк подання  зауважень та пропозицій – 15 днів з моменту оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО, тобто до 06 березня 2020 року


Повідомлення

опубліковано 2 січ. 2020 р., 05:23 Секретар сільради   [ оновлено 2 січ. 2020 р., 23:18 ]

03 січня 2020 року в приміщенні Рожівської сільської ради за адресою: с.Рожівка вул. Слави, 17, відбудеться позачергова 48 сесія УІІ скликання

Повідомлення

опубліковано 25 груд. 2019 р., 22:53 Секретар сільради

Рожівська сільська рада Броварського району Київської області повідомляє, що на 47 сесії УІІ скликання  19.12.2019  прийнято рішення  №830, яким  надано дозвіл на розроблення  детального плану території земельної ділянки площею 10,1709 га(кадастровий номер 3221287001:01:039:0003) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд  об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій(сонячної електростанції), що перебуває в комунальній власності територіальної громади  в с.Рожівка Броварського району Київської області.

Розробка Детального плану території буде здійснюватись з обов’язковим  виконанням екологічних, санітарних та містобудівних вимог.

Розроблений  проект Детального плану  території буде оприлюднений згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» для подальшого розгляду та врахування пропозицій громадськості. 

1-10 of 204