Розпорядження №35

опубліковано 5 груд. 2018 р., 04:40 Секретар сільради   [ оновлено 5 груд. 2018 р., 05:23 ]

 

   РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 від «  25  »    вересня     2018 року                                                     №    35 

с. Рожівка

 

Про скликання комісії з питань евакуації при Рожівській сільській раді Броварського району Київської області та розгортання приймального пункту евакуації

 

На виконання вказівки керівника Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області - голови Броварської районної державної адміністрації Клименка М.Ф. щодо виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру на гідроспоруді Київської ГЕС, керуючись Кодексом цивільного захисту України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», з метою ефективного проведення прийому та розміщення в с.Рожівка Броварського району, Київської області евакуйованого населення:

 

1. Скликати комісію з питань евакуації при Рожівській сільській раді Броварського району Київської області.

2. Голові комісії з питань евакуації Конончук З.Я. негайно зібрати особовий склад комісії з питань евакуації відповідно до Схеми управління, оповіщення і зв’язку та провести засідання комісії з питань евакуації щодо прийому та розміщення в с.Рожівка евакуйованого населення.

3. Розгорнути приймальний пункт евакуації при Рожівській сільській раді Броварського району.

           4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова                                                              С.Д.Величенко

 

Comments