Розпорядження №24 24.06.2010

опубліковано 2 лист. 2017 р., 04:03 Секретар сільради   [ оновлено 2 лист. 2017 р., 12:15 ]

 

   РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 від  24червня_2010 року                                                                                       24

с.Рожівка

 

Про  виконання вимог Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих

актів України щодо обмеження продажу пива та слабоалкогольних напоїв

 

       На виконання вимог Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв” та враховуючи рекомендації Броварської райдержадміністрації, викладені в листі від 21.06.2010 р. за № 489/07-09, керуючись ст..ст. 11, 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

       1.Заборонити закладам торгівлі здійснювати роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними та слабоалкогольними напоями (за виключенням закладів громадського харчування) на території  сільської ради після 21-ї години.

       2.Закладам торгівлі: СТ „Гала”, ФОП Пономаренко О.В. розмістити на стенді „Куточок покупця” інформаційні матеріали про обмеження щодо реалізації та споживання пива (крім безалкогольного ) алкогольних і слабоалкогольних напоїв та  тютюнових виробів.

       3.Заборонити продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв в приміщеннях та на території закладів освіти, культури, медицини, дитячих і спортивних майданчиків села Рожівка Броварського району.

       4.Зобов”язати керівників установ, організацій та підприємств, які розташовані не території сільської ради, у закладах, де куріння заборонено, розмістити наочну інформацію щодо заборони вживання тютюнових виробів.

       5.При виявленні порушень  Закону України щодо обмеження продажу та споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, матеріали розглянути на адміністративній комісії та притягнути порушників до відповідальності.

       6.Дане розпорядження довести до відома керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території сільської ради.

       7.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров”я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

 

 Сільський голова                                               С.Д.Величенко

Comments