Розпорядження №17

опубліковано 5 груд. 2018 р., 04:35 Секретар сільради   [ оновлено 5 груд. 2018 р., 05:30 ]

 

   РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від « 02 »    травня    2018 року                                                               №   17

с.Рожівка

 

Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

 

Відповідно п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. І ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі ч. 2 ст. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», беручи до уваги інформацію спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

1. Винести на громадське обговорення питання підтримки проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Квітневе, Перемога, Скибин, смт.Калинівка Калинівської селищної ради, села Рожівка Рожівської сільської ради, села Красилівка Красилівської сільської ради, в Калинівську селищну об’єднану територіальну громаду Броварського району Київської області з адміністративним центром в смт Калинівка.

2. Провести громадські слухання відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Рожівської сільської ради від 20.10.2017        № 375-21-VII.

3. Організувати та провести громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад у вигляді громадських слухань 20 травня 2018 року о 14.00 в приміщенні сільського Будинку культури в с.Рожівка.

4. Після отримання протоколів громадських слухань включити до порядку денного 29 сесії VII скликання Рожівської сільської ради питання про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання Калинівської селищної територіальної громади сіл Квітневе, Перемога, Скибин, смт Калинівка Калинівської селищної ради, села Рожівка Рожівської сільської ради, села Красилівка Красилівської сільської ради, в Калинівську селищну об’єднану територіальну громаду Броварського району Київської області з адміністративним центром в смт Калинівка.

5. Інформацію щодо проведення громадського обговорення оприлюднити в газеті «Нове життя», на веб-сайті Рожівської сільської ради та шляхом розміщення на інформаційних стендах Рожівської сільської ради не пізніше як за п’ять днів до проведення громадських слухань.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар сільської ради, виконуючий обовязки

сільського голови                                                              З.Я.Конончук

Comments