Рішення №11

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:58 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:19 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

Про проведення двомісячника благоустрою

на території Рожівської сільської ради

 

           Відповідно до статті 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. №777-р „Деякі питання проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», на виконання розпорядження №240 від 13.03.2017 року голови Броварської райдержадміністрації  «Про проведення у Броварському районі  двомісячника благоустрою населених пунктів», з метою забезпечення утримання території населеного пункту у належному стані, її санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, поліпшення стану  навколишнього природного середовища, благоустрою населеного пункту с. Рожівка та прилеглих до нього територій, виконавчий комітет  Рожівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

             1.Провести на території Рожівської сільської ради з 16 березня по 16 травня 2017 року двомісячник благоустрою населеного пункту с.Рожівка та прилеглих до нього територій (далі – двомісячник благоустрою).                             

             2.Утворити місцевий штаб з питань організації  проведення двомісячника  благоустрою на території Рожівської сільської ради у складі  згідно з додатком №1.

            3.Затвердити заходи по проведенню двомісячника благоустрою населеного пункту  с. Рожівка та прилеглих до нього територій (додаток №2).

            4.Членам виконавчого комітету, депутатам сільської ради взяти особисту участь у проведенні двомісячника благоустрою та активізувати роз’яснювальну роботу серед населення  на виборчих округах з метою забезпечення виконання заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, впорядкування вулиць населеного пункту, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій.

           5.Керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих на території Рожівської сільської ради, забезпечити виконання розроблених заходів у визначені строки та про результати їх виконання   інформувати  місцевий штаб до 30 березня, 10 квітня, 04 та 15 травня 2017 року за встановленою формою (додаток №3).

            6.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

                             Голова виконавчого комітету                                                    С.Д.Величенко

                               с.Рожівка

                       15 березня  2017  року

                       №  11       

Comments