2017

Рішення №

опубліковано 14 серп. 2017 р., 01:02 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:29 ]

Рішення №26

опубліковано 14 серп. 2017 р., 01:02 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:20 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

Про розгляд листа Броварської райдержадміністрації №892/01-16

від 20.06.2017 р. щодо протокольного рішення Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС

 

       Розглянувши лист Броварської райдержадміністрації №892/01-16 від 20.06.2017 р., на виконання протокольного рішення Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС від 29.06.2016 р. №11, з метою попередження загибелі людей на водних об’єктах на території Рожівської сільської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 р. №264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, Правил охорони життя на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 10.04.2017 р. №310, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Рожівської сільської ради

                                                               В И Р І Ш И В:

     1.Водні об’єкти на території Рожівської сільської ради, які перебувають в комунальній власності територіальної громади та в користуванні підприємств або громадян, привести в належний стан для безпечного відпочинку громадян.

     2.Рекомендувати керівникам комплексу відпочинку «Водограй» та ОК «Лісове озеро» визначити місця масового відпочинку громадян (купання) у відповідності до Правил охорони життя на водних об’єктах України з обов’язковим встановленням щитів поблизу водних об’єктів «Місце відпочинку», а в разі заборони купання – «Купатися заборонено».

    3.Заборонити купання та плавання на човнах на водоймах колишніх торфрозробок, в зв’язку з їх невідповідністю до вимог чинного законодавства, та встановити біля них щити із написами «Купатися заборонено».

 

                                 Голова виконавчого комітету                                                    С.Д.Величенко

                               с.Рожівка

                       23 червня  2017  року

                       №   26      

Рішення №25

опубліковано 14 серп. 2017 р., 01:01 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:20 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

Про стан  роботи, спрямованої на попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на території сільської ради

 

        Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови  про стан роботи, спрямованої на попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на території сільської ради, виконком сільської ради відмічає, що сільською радою приділяється значна увага роботі щодо захисту законних прав та інтересів дітей, яка передбачає здійснення соціального захисту неповнолітніх, профілактики дитячої бездоглядності, бродяжництва,  протиправних дій у підлітковому середовищі, визначено стратегію діяльності органу місцевого самоврядування по усуненню причин та умов, що сприяють негативним проявам серед дітей.

   Враховуючи вище зазначене, відповідно до пп. 7 п. б ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Рожівської сільської ради 

ВИРІШИВ: 

       1.Інформацію сільського голови про стан роботи, спрямованої на попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на території сільської ради прийняти до відома.

       2.Виконавчому комітету  сільської ради підвищувати ефективність роботи із подолання дитячої безпритульності і бездоглядності:

- постійно виявляти неблагополучні сім’ї і забезпечувати захист прав дітей, які виховуються в таких сім’ях;

- поліпшити існуючі та вишукати нові форми соціальної підтримки дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- здійснювати заходи щодо профілактики злочинності, наркоманії, алкоголізму і куріння серед дітей;

- забезпечувати сприятливі умови для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дітей,  їх правового і соціального захисту на території сільської ради.

      3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  голову  виконкому Величенко С.Д.

   

                               Голова виконавчого комітету                                                    С.Д.Величенко

                         с.Рожівка

                23 червня  2017  року

                 №  25      

Рішення №23

опубліковано 14 серп. 2017 р., 01:00 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:19 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

Про  виконання сільського бюджету Рожівської

  сільської ради за І-ше півріччя 2017 року


 

         Заслухавши інформацію бухгалтера сільської ради про виконання сільського бюджету Рожівської сільської ради за І-ше півріччя 2017 року, керуючись п.1 частини «а» статті 28   Закону України „Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Рожівської сільської  ради

                                                             В И Р І Ш И В:

       1.Інформацію головного бухгалтера Рожівської сільської ради Трохименко О.М. про виконання сільського бюджету Рожівської сільської ради за І-ше півріччя 2017 року  взяти до відома.

       2.Бухгалтеру сільської ради звіт про виконання сільського бюджету Рожівської сільської ради за І-ше півріччя 2017 року подати на затвердження чергової сесії сільської ради, взяти під особистий контроль питання щодо своєчасності і повноти надходження платежів до сільського  бюджету.

 

                          Голова виконавчого комітету                                                      С.Д.Величенко

                       с.Рожівка

                 23 червня 2017 року

                 №23

Рішення № 22

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:59 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:19 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ 

Про стан виконання заходів до Програми соціально-економічного,

культурного і духовного розвитку Рожівської територіальної

громади на 2017 рік за 6 місяців 2017 року             

 

       Заслухавши інформацію сільського голови с.Рожівка Величенко С.Д. про стан виконання  заходів до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Рожівської територіальної громади на 2017 рік за 6 місяців 2017 року, керуючись пунктом 1 частини «а» статті 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Рожівської сільської ради        

                                                             В И Р І Ш И В:

        Інформацію сільського голови с.Рожівка Величенко С.Д. про стан виконання  заходів до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Рожівської територіальної громади на 2017 рік за 6 місяців 2017 року  прийняти до відома.

 

                                Голова виконавчого комітету                                                      С.Д.Величенко

                       с.Рожівка

                 23 червня 2017 року

                 №22

Рішення №11

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:58 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:19 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

Про проведення двомісячника благоустрою

на території Рожівської сільської ради

 

           Відповідно до статті 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. №777-р „Деякі питання проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», на виконання розпорядження №240 від 13.03.2017 року голови Броварської райдержадміністрації  «Про проведення у Броварському районі  двомісячника благоустрою населених пунктів», з метою забезпечення утримання території населеного пункту у належному стані, її санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, поліпшення стану  навколишнього природного середовища, благоустрою населеного пункту с. Рожівка та прилеглих до нього територій, виконавчий комітет  Рожівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

             1.Провести на території Рожівської сільської ради з 16 березня по 16 травня 2017 року двомісячник благоустрою населеного пункту с.Рожівка та прилеглих до нього територій (далі – двомісячник благоустрою).                             

             2.Утворити місцевий штаб з питань організації  проведення двомісячника  благоустрою на території Рожівської сільської ради у складі  згідно з додатком №1.

            3.Затвердити заходи по проведенню двомісячника благоустрою населеного пункту  с. Рожівка та прилеглих до нього територій (додаток №2).

            4.Членам виконавчого комітету, депутатам сільської ради взяти особисту участь у проведенні двомісячника благоустрою та активізувати роз’яснювальну роботу серед населення  на виборчих округах з метою забезпечення виконання заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, впорядкування вулиць населеного пункту, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій.

           5.Керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих на території Рожівської сільської ради, забезпечити виконання розроблених заходів у визначені строки та про результати їх виконання   інформувати  місцевий штаб до 30 березня, 10 квітня, 04 та 15 травня 2017 року за встановленою формою (додаток №3).

            6.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

                             Голова виконавчого комітету                                                    С.Д.Величенко

                               с.Рожівка

                       15 березня  2017  року

                       №  11       

Рішення №03

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:58 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:18 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

Про визначення території Рожівської сільської ради об”єктом

для відбування порушниками  покарання  у вигляді  громадських робіт

    

          Відповідно до ст.ст. 301, 31, 321-1, 322, Кодексу України про адміністративні правопорушення, беручи до уваги лист  Броварського міськрайонного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції  №25/18 від 03.01.2017 р.,  керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Рожівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

          1. Визначити об”єктом, на якому  порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, будуть відбувати громадські роботи, територію Рожівської сільської ради.

          2.Перелік об”єктів, на яких порушники відбуватимуть громадські роботи,  та  види цих робіт погоджувати з відділом з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції .

          3.Вести контроль за виконанням порушниками визначених для них робіт та дотриманням правил техніки безпеки.

          4.Залучати  порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт,  до виконання робіт по впорядкуванню об’єктів благоустрою, які знаходяться на території Рожівської сільської ради.

         

                           Голова  виконавчого комітету                                           С.Д.Величенко

                            с.Рожівка

                       25 січня  2017 року

                       №03             

1-7 of 7