Рішення № 25

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:48 Секретар сільради   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 02:22 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

Про хід виконання заходів з благоустрою

населеного пункту с.Рожівка

 

          Заслухавши інформацію голови виконавчого комітету Величенко С.Д. про хід виконання заходів з проведення двомісячника благоустрою населеного пункту с.Рожівка та прилеглих до нього територій, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009р. №1320-р „Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”, розпорядження №143 від 14.03.2016 року голови Броварської райдержадміністрації  „Про проведення у Броварському районі  двомісячника благоустрою населених пунктів”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет  Рожівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

        1.Інформацію голови виконавчого комітету Величенко С.Д. про хід виконання заходів з проведення двомісячника благоустрою населеного пункту с.Рожівка та прилеглих до нього територій  взяти до відома. 

       2.Рожівському КП «Добробут», керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих на території Рожівської сільської ради, продовжити роботи щодо виконання заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, впорядкування власних  та прилеглих територій підприємств, вулиць населеного пункту.

      3.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

                             Голова виконавчого комітету                                                    С.Д.Величенко

                               с.Рожівка

                       26 квітня  2016  року

                       №  25        

Comments