Рішення №803 - 46(позач.)-УІІ

опубліковано 5 груд. 2019 р., 08:19 Секретар сільради   [ оновлено 15 груд. 2019 р., 23:11 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Омельчук А.В.

  в межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Омельчук Алли Володимирівни про передачу їй у власність земельної ділянки площею 0,2192 га  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 36 в с.Рожівка Броварського району Київської області, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 40, 116, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Передати у власність гр. Омельчук Аллі Володимирівні  земельну ділянку площею 0,2192га(угіддя –  малоповерхова забудова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Берегова, 36 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

2.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:036:0063.

3.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

4.Гр. Омельчук А.В. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

5.Гр. Омельчук А.В. здійснювати всі необхідні заходи щодо збереження та утримання зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, яка передається у власність.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

                   В.о. сільського голови                                                       З.Я.Конончук       

                   Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                           с. Рожівка

                   05 грудня 2019 року

                   №803 - 46(позач.)-УІІ 

Comments