Рішення №802 - 46(позач.)-УІІ

опубліковано 5 груд. 2019 р., 08:19 Секретар сільради   [ оновлено 15 груд. 2019 р., 23:03 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Хицюку О.М.  в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хицюку Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Київська, 27 в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ТОВ «ЗЕМПРОЕКТ-СЕРВІС», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3217306552019 від 03.12.2019 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Хицюку Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1200 га по вул. Київська, 27 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ТОВ «ЗЕМПРОЕКТ-СЕРВІС».

2.Передати у власність гр. Хицюку Олександру Миколайовичу земельну ділянку площею 0,1200 га(угіддя – малоповерхова забудова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Київська, 27 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:041:0112.

       4.Попередити громадянина про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Хицюку О.М. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

В.о. сільського голови                                                         З.Я.Конончук      

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с. Рожівка

                  05 грудня 2019 року

                  №802 – 46(позач.) - УІІ            

Comments