Рішення №743-43(позач.)-УІІ

опубліковано 3 вер. 2019 р., 23:02 Секретар сільради   [ оновлено 4 вер. 2019 р., 04:28 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Конончук Д.В.  в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Конончук Дарини Володимирівни та поданий нею на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. В.Стуса, 30 в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ТОВ «МІРА ЦЕНТР», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3215686632019 від 25.06.2019 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Конончук Дарині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1500 га по вул. В.Стуса, 30 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ТОВ «МІРА ЦЕНТР».

2.Передати у власність гр. Конончук Дарині Володимирівні земельну ділянку площею 0,1500 га(угіддя – малоповерхова забудова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. В.Стуса, 30 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:028:0176.

         4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Конончук Д.В. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

     

       Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

       Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с. Рожівка

                  23 серпня 2019 року

                  №743 – 43(позач.) - УІІ            

Comments