Рішення №741-43(позач.)-УІІ

опубліковано 3 вер. 2019 р., 23:03 Секретар сільради   [ оновлено 5 лист. 2019 р., 02:38 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну часткову власність земельної ділянки гр.гр. Головні М.І., Дяченко О.І., Петренко Т.І. в адміністративних  межах Рожівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

Розглянувши подану на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.гр. Головні Миколі Івановичу, Дяченко Олені Іванівні та Петренко Таїсії Іванівні в адміністративних межах Рожівської сільської ради Броварського району Київської області за межами населеного пункту, розроблену ТОВ «ЗЕМПРОЕКТ-СЕРВІС», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3215959332019 від 24.07.2019 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», статтями 12, 122, 186 Земельного кодексу України, пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Головні Миколі  Івановичу, Дяченко Олені Іванівні та Петренко Таїсії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,9547 га в адміністративних межах Рожівської сільської ради Броварського району Київської області за межами населеного пункту, розроблену ТОВ «ЗЕМПРОЕКТ-СЕРВІС».

2.Передати у спільну часткову власність гр.гр. Головні Миколі Івановичу, Дяченко Олені Іванівні та Петренко Таїсії Іванівні, по 1/3 кожному, земельну ділянку площею 0,9547га(угіддя – рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рожівської сільської ради Броварського району Київської області за межами населеного пункту.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287000:04:006:0041.

4.Громадянам право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством України.

5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                      С.Д.Величенко

                  Землевпорядник сільської ради                                І.В.Янів

                           с. Рожівка

                    23 серпня 2019 року

                   №741– 43(позач.)-УІІ                                                                                                      

Comments