Рішення №658-37(позач.)-УІІ

опубліковано 28 лют. 2019 р., 02:56 Секретар сільради   [ оновлено 12 бер. 2019 р., 05:29 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Дарбішмагомедовій Т.О.  в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дарбішмагомедовій Тетяні Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Ю.Гагаріна, 62 в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ТОВ «МІРА ЦЕНТР», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3213678232019 від 04.02.2019 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дарбішмагомедовій Тетяні Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1018 га по вул. Ю.Гагаріна, 62 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ТОВ «МІРА ЦЕНТР».

2.Передати у власність гр. Дарбішмагомедовій Тетяні Олексіївні земельну ділянку площею 0,1018 га(угіддя – малоповерхова забудова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Ю.Гагаріна, 62 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:038:0237.

      4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Дарбішмагомедовій Т.О. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с. Рожівка

                  28 лютого 2019 року

                  №658 – 37(позач.) - УІІ            

Comments