Рішення №657-37(позач.)-УІІ

опубліковано 28 лют. 2019 р., 02:57 Секретар сільради   [ оновлено 12 бер. 2019 р., 05:30 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Ботвиненко Л.М.  в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ботвиненко Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Зоряна, 1 в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ТОВ «ЗЕМПРОЕКТ-СЕРВІС», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3214336742019 від 20.02.2019 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ботвиненко Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1120 га по вул. Зоряна, 1 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ТОВ «ЗЕМПРОЕКТ-СЕРВІС».

2.Передати у власність гр. Ботвиненко Людмилі Миколаївні земельну ділянку площею 0,1120 га(угіддя – малоповерхова забудова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Зоряна, 1 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:041:0106.

         4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Ботвиненко Л.М. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с. Рожівка

                  28 лютого  2019 року

                   №657 – 37(позач.) - УІІ            

Comments