Рішення №656-37(позач.)-УІІ

опубліковано 28 лют. 2019 р., 02:57 Секретар сільради   [ оновлено 12 бер. 2019 р., 05:23 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення

земельної ділянки гр. Софіні Н.А. в с.Рожівка Броварського району  Київської області.

 

 

Розглянувши заяву гр. Софіни Наталії Анатоліївни та поданий нею на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Сай Л.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 20 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                              В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр. Софіні Наталії Анатоліївні в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Сай Л.А..

2.Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1600 га(кадастровий номер 3221287001:01:042:0418), що перебуває у власності гр. Софіни Наталії Анатоліївни  з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Т.Г.Шевченка, 37 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Гр. Софіні Н.А. зареєструвати речове право на земельну ділянку та отримати правовстановлюючий документ на земельну ділянку згідно чинного законодавства України.

4.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                       С.Д.Величенко

 

                  Землевпорядник сільської ради                                І.В.Янів

                         с.Рожівка

                  28 лютого  2019 року

                  №656 – 37(позач.)-УІІ

 

Comments