Рішення №593-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:07 Секретар сільради   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 00:03 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Омелі Л.Б. в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Омелі Любов Борисівні для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений Броварським районним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212842482018 від 06.11.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 33, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Омелі Любов Борисівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1774 га в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений Броварським районним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК».

2.Передати у власність гр. Омелі Любов Борисівні земельну ділянку площею 0,1774 га(угіддя – рілля) для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:040:0122.

      4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Омелі Л.Б. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко  

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

       с.Рожівка

          30 листопада 2018 року

          №593 – 34(позач.)-УІІ                                                                                                       

Comments