Рішення №588-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:11 Секретар сільради   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 05:33 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про передачу в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка, Броварського району, Київської області

 

            Розглянувши заяву Малого коллективного підприємства «Трубіж» про передачу в оренду комунального майна територіальної громади с.Рожівка, Броварського району з метою його ефективного використання, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації комісії з оренди об’єктів комунальної власності та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

       1. Надати згоду на передачу в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка, розташоване за адресою: с.Рожівка, вул.Слави, 17, Броварського району, Київської області, площею 9,0кв.м для розміщення аптечного пункту.

       2. Виконавчому комітету сільської ради оприлюднити інформацію про намір передати в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка, Броварського району, в установленому законом порядку.

    3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.


Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

Спеціаліст-юрист сільської ради                                          О.Я.Трущельова 

      с.Рожівка

30 листопада 2018 року

588 -  34(позач.) -УІІ

Comments