34-7

Рішення №587-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:12 Секретар сільради   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 05:24 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів Рожівської сільської ради на 2019 рік

  

Керуючись статтею 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, пунктом 7 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

        1.Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рожівської сільської ради на 2019 рік ( додається).

        2.Оприлюднення плану з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2019 рік,  проектів регуляторних актів та аналізу їх впливу проводити  на сайті Рожівської сільської ради rozhivka-rada.gov.ua  та/або на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради.

        3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.


        Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко

        Секретар сільської ради                                             З.Я.Конончук

                    с.Рожівка               

               30 листопада 2018 року                

                № 587- 34 (позач.) УІІ

Рішення №588-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:11 Секретар сільради   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 05:33 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про передачу в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка, Броварського району, Київської області

 

            Розглянувши заяву Малого коллективного підприємства «Трубіж» про передачу в оренду комунального майна територіальної громади с.Рожівка, Броварського району з метою його ефективного використання, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації комісії з оренди об’єктів комунальної власності та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

       1. Надати згоду на передачу в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка, розташоване за адресою: с.Рожівка, вул.Слави, 17, Броварського району, Київської області, площею 9,0кв.м для розміщення аптечного пункту.

       2. Виконавчому комітету сільської ради оприлюднити інформацію про намір передати в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка, Броварського району, в установленому законом порядку.

    3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.


Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

Спеціаліст-юрист сільської ради                                          О.Я.Трущельова 

      с.Рожівка

30 листопада 2018 року

588 -  34(позач.) -УІІ

Рішення №589-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:10 Секретар сільради   [ оновлено 19 лют. 2019 р., 22:28 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки

 гр. Омельчук А.В. по вул. Берегова, 36  в с.Рожівка Броварського району

Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження ФОП Василенко О.Г. проект землеустрою щодо формування  земельної ділянки в комунальну власність, заяву гр. Омельчук Алли Володимирівни про  передачу в оренду земельної ділянки площею 0,2192 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 36 в с.Рожівка Броварського району Київської області, на якій розташований житловий будинок,  що належить громадянці, враховуючи Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 23.08.2018, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212963002018 від 20.11.2018, Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки №2365 від 28.11.2018 та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 93, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

   1.Затвердити проект землеустрою щодо формування  земельної ділянки в комунальну власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 36 в с.Рожівка Броварського району  Київської області, розроблений ФОП Василенко О.Г..

  2.Передати в оренду гр. Омельчук Аллі Володимирівні земельну ділянку  площею 0,2192га(угіддя – малоповерхова забудова)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), кадастровий номер 3221287001:01:036:0063,  за рахунок земель комунальної власності, терміном на 5  (п’ять) років по вул. Берегова, 36  в  с.Рожівка Броварського району Київської області.

       3.Встановити річну орендну плату за землю в розмірі 3(три) відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за рік, яка відповідно до Витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Міськрайонним управлінням у Броварському районі та м.Бровари Головного управління Держгеокадатру у Київській області №2365 від 28.11.2018 становить 287 102 гривні 44 копійки.

  4.Гр. Омельчук А.В. здійснювати всі необхідні заходи щодо збереження та утримання зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, яка передається в оренду.

  5.Доручити   сільському голові укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки згідно з чинним законодавством України.

  6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

 

            Сільський голова                                                                С.Д.Величенко                           

            Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів                               

                  с. Рожівка

            30 листопада 2018 року

            №589 - 34(позач.)- УІІ                           

Рішення №590-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:10 Секретар сільради   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 05:34 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

             Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну часткову                   власність земельної ділянки гр.гр. Марченко Н.В. та Марченку В.П. в межах с.Рожівка                 Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр.гр. Марченко Надії Василівни та Марченка Володимира Петровича про передачу у спільну часткову власність земельної ділянки та подану ними на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Соборна, 55 в с. Рожівка Броварського району, Київської області, розроблену ФОП Василенко О.Г., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212777422018 від 26.10.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 40, 81, 86, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Марченко Надії Василівні та Марченку Володимиру Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1347 га по вул. Соборна, 55 в с.Рожівка Броварського району, Київської області, розроблену ФОП Василенко О.Г..

2.Передати у спільну часткову власність гр. Марченко Надії Василівні(7/8 частки) та Марченку Володимиру Петровичу(1/8 частки) земельну ділянку площею 0,1347га(угіддя - малоповерхова забудова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Соборна, 55 в с.Рожівка Броварського району, Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:005:0058.

4.Гр.гр. Марченко Н.В. та Марченку В.П. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.


Сільський голова                                                                   С.Д.Величенко

                  Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                           с. Рожівка

                   30 листопада 2018 року

                   №590 -34(позач.)-УІІ                                                                                                      

Рішення №591-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:09 Секретар сільради   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 00:17 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Заярній В.А.  в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заярній Вірі Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Київська, 23 в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Бездєтко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212877022018 від 09.11.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заярній Вірі Аркадіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1200 га по вул. Київська, 23 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ФОП Бездєтко І.П.

2.Передати у власність гр. Заярній Вірі Аркадіївні земельну ділянку площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Київська, 23 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:041:0089.

      4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Заярній В.А. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с. Рожівка

                   30 листопада  2018 року

                   №591 – 34(позач.) - УІІ           

Рішення №592-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:08 Секретар сільради   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 00:13 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Табаєвій Г.М.  в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Табаєвій Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Київська, 24 в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Бездєтко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212876952018 від 09.11.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Табаєвій Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1200 га по вул. Київська, 24 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ФОП Бездєтко І.П.

2.Передати у власність гр. Табаєвій Галині Миколаївні земельну ділянку площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Київська, 24 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:041:0088.

      4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Табаєвій Г.М. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

       Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

       Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с. Рожівка

                   30 листопада 2018 року

                   №592 – 34(позач.) - УІІ            

Рішення №593-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:07 Секретар сільради   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 00:03 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Омелі Л.Б. в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Омелі Любов Борисівні для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений Броварським районним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212842482018 від 06.11.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 33, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Омелі Любов Борисівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1774 га в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений Броварським районним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК».

2.Передати у власність гр. Омелі Любов Борисівні земельну ділянку площею 0,1774 га(угіддя – рілля) для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:040:0122.

      4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Омелі Л.Б. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко  

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

       с.Рожівка

          30 листопада 2018 року

          №593 – 34(позач.)-УІІ                                                                                                       

Рішення №594-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:07 Секретар сільради   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 04:59 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження компенсаційних виплат на проїзд у пасажирському

транспорті у зв’язку з виконанням службових обов’язків

 

     З метою відшкодування працівникам матеріальних витрат, пов’язаних з виконанням службових, передбачених законом, обов’язків, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.1997 року № 922 «Про відшкодування окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій витрат на проїзд у пасажирському транспорті у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків»,  враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування» в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:       

     1.Затвердити компенсаційні виплати працівникам Рожівської сільської ради на проїзд у пасажирському транспорті у зв’язку з  виконанням службових обов’язків з 13 листопада 2018 року

-       в розмірі 12,00 грн по маршруту с.Рожівка – м.Бровари,

-       в розмірі 12,00 грн по маршруту м.Бровари - с.Рожівка,

-       в розмірі 24,00 грн по маршруту с.Рожівка – м.Київ,

-       в розмірі 24,00 грн по маршруту м.Київ - с.Рожівка.

     2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

        Сільський голова                                                                  С.Д.Величенко

        Бухгалтер сільської ради                                                     О.М.Трохименко

                      с.Рожівка

                30 листопада 2018 року

                    № 594 - 34 (позач.) -УІІ

Рішення №595-34(позач.)-УІІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 23:06 Секретар сільради   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 00:27 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про преміювання сільського голови з нагоди

відзначення Дня місцевого самоврядування

 

         Відповідно до Положення про оплату праці та преміювання працівників Рожівської сільської ради, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” та з  нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування,   враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

    Преміювати  сільського голову Величенко С.Д. з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у розмірі  0,5 посадового окладу.

       

Сільський голова                                                                          С.Д.Величенко 

Бухгалтер сільської ради                                                             О.М.Трохименко 

                       с.Рожівка

                      30 листопада 2018 року

                      № 595 – 34 (позач.) - УІІ

РЕЗУЛЬТАТИ поіменного голосування депутатів Рожівської сільської ради на 34–й сесії УІІ скликання 30.11.2018 року

опубліковано 30 лист. 2018 р., 11:44 Секретар сільради

РЕЗУЛЬТАТИ

поіменного голосування депутатів Рожівської сільської ради

на 34–й сесії УІІ скликання 30.11.2018 року


Секретар сільської ради                                                                                   З.Я.Конончук

1-10 of 10