Рішення №550-32(позач.)-УІІ

опубліковано 21 вер. 2018 р., 03:57 Секретар сільради   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 05:19 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження нового складу комісії з оренди об’єктів комунальної власності

територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області

 

Відповідно до пункту 31 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 та статті 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою врегулювання процедури передачі в орендне користування та процедури орендного користування фізичним та юридичним особам майна, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської ради

в и р і ш и л а:

1. Затвердити новий склад комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області (додається).

            2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення сесії Рожівської сільської ради від 29.11.2016 № 193-13-УІІ «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади с.Рожівка Броварського району Київської області, типового договору оренди комунального майна та типових додаткових угод до нього».

3. Секретарю сільської ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Рожівської сільської ради.

4 .Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

              Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

              Бухгалтер сільської ради                                                      О.М.Трохименко 

              с.Рожівка

       20 вересня 2018 року

№ 550 - 32 - УІІ           

ĉ
Секретар сільради,
6 груд. 2018 р., 05:19
Comments