Рішення №350-20(позач.)-УІІ

опубліковано 10 вер. 2017 р., 23:55 Секретар сільради   [ оновлено 27 вер. 2017 р., 07:53 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення

земельної ділянки гр.гр. Білошицькій С.В. та Лісовенко М.А. в с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр.гр. Білошицької Світлани Вікторівни та Лісовенко Марини Анатоліївни та поданий ними на затвердження  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення  якої змінюється з  ведення особистого селянського господарства на  будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с.Рожівка  Броварського району Київської області,   виготовлений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»,   враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 20  Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                              В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1500 га цільове призначення  якої змінюється з  ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  гр.гр. Білошицькій Світлані Вікторівні та Лісовенко Марині Анатоліївна   в с.Рожівка   Броварського району Київської області, розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

        2.Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1500га(кадастровий номер 3221287001:01:042:0409), що перебуває  у власності   гр.гр. Білошицької Світлани Вікторівни та Лісовенко Марини Анатоліївни  з ведення особистого селянського господарства  на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   в с.Рожівка Броварського району Київської області.

       3.Гр.гр. Білошицькій С.В. та Лісовенко М.А. зареєструвати речове право на земельну ділянку та отримати правовстановлюючий  документ на земельну ділянку згідно чинного законодавства України.

       4.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко           

                   Землевпорядник сільської ради                                І.В.Янів

                          с.Рожівка

                  08 вересня 2017 року

                  №350 – 20(позач.)-УІІ

Comments