Рішення №59 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:56 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:31 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень  в с.Рожівка  

Броварського району Київської області на 2016-2017 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою комплексного підходу до збереження та розвитку зелених насаджень, а також організації роботи по підтриманню їх належного санітарного стану, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про природно-заповідний фонд України», «Про екологічну мережу України»,   сесія  сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

                      

1.Затвердити Програму розвитку та збереження зелених насаджень в с.Рожівка Броварського району Київської області на 2016-2017 роки(додається).         

2.Виконавчому комітету Рожівської сільської ради:

2.1.Забезпечити організацію та проведення інвентаризації зелених насаджень та паспортизацію об’єктів зеленого господарства загального ьа спеціального користування.

2.2.В архітектурно-планувальних завданнях на проектування нових об’єктів будівництва передбачити благоустрій і озеленення прилеглої до об’єкту території.

3.Дія цього рішення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, що знаходяться в межах с.Рожівка, а також на усіх жителів.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                                                 С.Д. Величенко

       

                                                Секретар сільської ради                                                      З.Я.Конончук

                          с. Рожівка

                      26 лютого 2016 року 

                     №59 - 5-VІІ


ĉ
Секретар сільради,
18 квіт. 2016 р., 12:30
Comments