Рішення №62 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:54 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 11:55 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про передачу майна до статутного фонду Рожівського комунального підприємства «Добробут»

 

    На виконання  місцевої «Програми поводження з побутовими відходами в с.Рожівка Броварського району Київської області на 2014-2017 роки», з метою забезпечення  безперебійного і якісного вирішення питань життєдіяльності громади, розширення надання послуг населенню та  благоустрою с. Рожівка, виконання яких здійснює Рожівське комунальне підприємство «Добробут», для поліпшення його матеріально-технічної бази, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись ст.ст.  26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А: 

       1.Передати до статутного фонду Рожівського комунального підприємства «Добробут» майно, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади села Рожівка  Броварського району Київської області – автомобіль спеціальної призначеності, код за ДК 016-2010-29.10.5(Вакуумна машина для збору та транспортування рідких побутових і промислових відходів виробництва на шасі МАЗ-5337) реєстраційний номер АІ6078НА,  2014 року випуску, первісною вартістю 1030000,00грн. (Один мільйон тридцять тисяч гривень  00 копійок).

      2.Доручити сільському  голові провести передачу майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення,  в установленому законом порядку.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

Сільський голова                                                             С.Д.Величенко

Бухгалтер сільської ради                                                О.М.Трохименко 

                                 с.Рожівка

                        26 лютого 2016 року

                             №62 - 5 - УІІ

Comments