5-7

Рішення №59 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:56 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:31 ]


РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень  в с.Рожівка  

Броварського району Київської області на 2016-2017 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою комплексного підходу до збереження та розвитку зелених насаджень, а також організації роботи по підтриманню їх належного санітарного стану, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про природно-заповідний фонд України», «Про екологічну мережу України»,   сесія  сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

                      

1.Затвердити Програму розвитку та збереження зелених насаджень в с.Рожівка Броварського району Київської області на 2016-2017 роки(додається).         

2.Виконавчому комітету Рожівської сільської ради:

2.1.Забезпечити організацію та проведення інвентаризації зелених насаджень та паспортизацію об’єктів зеленого господарства загального ьа спеціального користування.

2.2.В архітектурно-планувальних завданнях на проектування нових об’єктів будівництва передбачити благоустрій і озеленення прилеглої до об’єкту території.

3.Дія цього рішення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, що знаходяться в межах с.Рожівка, а також на усіх жителів.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                                                 С.Д. Величенко

       

                                                Секретар сільської ради                                                      З.Я.Конончук

                          с. Рожівка

                      26 лютого 2016 року 

                     №59 - 5-VІІ


Рішення №60 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:55 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:13 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

РІШЕННЯ 

Про затвердження   місцевої Програми  щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей села Рожівка

в 2016 році

  

         З метою організації відпочинку та зайнятості дітей влітку 2016 року, створення належних умов для проведення оздоровчих заходів, на виконання розпорядження Президента України «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей», Постанови Кабінету Міністрів України «Про додаткові заходи щодо посилення захисту багатодітних і неповних сімей», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

                                                                В И Р І Ш И Л А:

         1.Затвердити місцеву Програму щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей села  Рожівка в  2016 році (додається).

        2.Контроль за виконанням заходів Програми покласти на постійну комісію з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту .

 

                               Сільський голова                                                                      С.Д.Величенко

                              Секретар сільської  ради                                                          З.Я.Конончук

                       с.Рожівка

                 26 лютого  2016 року         

                       № 60 -5 - УІІ

Рішення №61- 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:54 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:18 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про внесення змін до Плану з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2016 рік

 

 

Керуючись статтею 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, пунктом 7 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

        1.Внести зміни до Плану з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2016 рік, виклавши його в редакції, що додається.

        2.Оприлюднення Плану з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2016 рік,  проектів регуляторних актів та аналізу їх впливу проводити  на сайті Рожівської сільської ради rozhivka-rada.gov.ua  та/або на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради.

        3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету, фінансів соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

                                              Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко

                                              Секретар сільської ради                                             З.Я.Конончук

                         с.Рожівка               

                26 лютого  2016 року          

                        №61 - 5 - УІІ

Рішення №62 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:54 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 11:55 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про передачу майна до статутного фонду Рожівського комунального підприємства «Добробут»

 

    На виконання  місцевої «Програми поводження з побутовими відходами в с.Рожівка Броварського району Київської області на 2014-2017 роки», з метою забезпечення  безперебійного і якісного вирішення питань життєдіяльності громади, розширення надання послуг населенню та  благоустрою с. Рожівка, виконання яких здійснює Рожівське комунальне підприємство «Добробут», для поліпшення його матеріально-технічної бази, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись ст.ст.  26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А: 

       1.Передати до статутного фонду Рожівського комунального підприємства «Добробут» майно, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади села Рожівка  Броварського району Київської області – автомобіль спеціальної призначеності, код за ДК 016-2010-29.10.5(Вакуумна машина для збору та транспортування рідких побутових і промислових відходів виробництва на шасі МАЗ-5337) реєстраційний номер АІ6078НА,  2014 року випуску, первісною вартістю 1030000,00грн. (Один мільйон тридцять тисяч гривень  00 копійок).

      2.Доручити сільському  голові провести передачу майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення,  в установленому законом порядку.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

Сільський голова                                                             С.Д.Величенко

Бухгалтер сільської ради                                                О.М.Трохименко 

                                 с.Рожівка

                        26 лютого 2016 року

                             №62 - 5 - УІІ

Рішення №63 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:53 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 11:59 ]

  РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про створення Органу реєстрації місця проживання фізичних осіб

Рожівської сільської ради Броварського району Київської області

 

        На виконання Закону України від 10.12.2015р. №888-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», відповідно до Постанови КМУ від 26.11.2014р. №664, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись  ст.  26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А: 

        1.Створити  Орган реєстрації місця проживання фізичних осіб Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

        2.Ввести до штатного розпису виконавчого комітету Рожівської сільської ради 0,5 штатної одиниці спеціаліста по реєстрації місця проживання фізичних осіб з 01 березня 2016р.

       3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.


Сільський голова                                                                      С.Д.Величенко

Бухгалтер сільської ради                                                          О.М.Трохименко 

                                с.Рожівка

                        26 лютого 2016 року

                          № 63 - 5 - УІІ 

Рішення №64 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:52 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:08 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про встановлення для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади с.Рожівка, розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету

 

         Відповідно до пункту 29 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

         Встановити на 2016 рік для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади села Рожівка, частку прибутку, яка підлягає зараховуванню до місцевого бюджету, в розмірі  10  відсотків.

 

                                    Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко

                                   Бухгалтер сільської ради                                          О.М. Трохименко

                         с.Рожівка

                26 лютого  2016 року

                      № 64 - 5 - УІІ

Рішення №65 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:52 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:26 ]


  РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про розгляд клопотання військової частини А 2299

 

     Розглянувши звернення військової частини А 2299 № 186 від 15.02.2016р. щодо звільнення від сплати за землю або зменшення ставки земельного  податку (надання пільги),  що призведе до втрат місцевого бюджету, відповідно до п.5 «Заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, наповнення сільського бюджету та посилення фінансово – бюджетної дисципліни», затверджених рішенням 42 сесії Рожівської сільської ради УІ скликання №641 від 04.04.2014р., враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись п.12.3.7, п.282.1 Податкового кодексу України, ст.  26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

      1.Відмовити військовій частині А 2299 у звільненні від сплати до місцевого бюджету земельного податку та у зменшенні встановленої ставки податку(наданні пільги).

      2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

Бухгалтер сільської ради                                                    О.М.Трохименко 

                             с.Рожівка

                    26 лютого 2016 року

                         № 65 - 5 - УІІ

Рішення №66 - 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:51 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:24 ]

  

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА


БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                        

 РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Рожівка  Рожівської  сільської ради Броварського району Київської області

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земель села Рожівка Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, розроблену ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», з метою  забезпечення економічного регулювання земельних відносин та підвищення ефективності використання земель в с.Рожівка, визначення розмірів плати за користування землею, враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації  від 25 грудня  2015р. №360-06 НО та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтею 201 Земельного Кодексу України, статтею 23 Закону України «Про оцінку земель»,  пунктом 271.2 статті 271 Податкового Кодексу України, пунктом 34  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія  сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

                         

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Рожівка Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, розроблену ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».          

2.Затвердити базову вартість одного квадратного метра земель с.Рожівка  в розмірі 79,84 грн.(сімдесят дев’ять гривень 84 коп).

3.Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель с.Рожівка  з 01 січня  2017 року.

4.Дане рішення оприлюднити згідно чинного законодавства України.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

 

             Сільський голова                                                                 С.Д. Величенко

 

Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів                        

                             с. Рожівка

                      26 лютого 2016 року 

                           № 66 - 5-VІІ


Рішення №67- 5-УІІ

опубліковано 18 бер. 2016 р., 11:50 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 12:11 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження розпоряджень сільського голови

               

             У відповідності до статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні”, сесія сільської ради

                                                            

В И Р І Ш И Л А: 

       Затвердити розпорядження   сільського голови:

від 08.02.2016 р. №05-к «Про встановлення надбавки за вислугу років»;

від 19.02.2016 р. №06    «Про приближення видатків за кодами економічної класифікації «

від 25.02.2016 р. №06-к «Про встановлення надбавки до заробітної плати»;

від 25.02.2016 р. №07-к «Про преміювання працівників виконавчого апарату сільської ради». 

                                        

     Сільський голова                                                           С.Д.Величенко 

     Секретар сільської ради                                                З.Я.Конончук 

                       с.Рожівка

               26 лютого  2016 року

                       № 67 - 5 -УІІ

Протокол поіменного голосування

опубліковано 28 лют. 2016 р., 00:05 Секретар сільради   [ оновлено 28 лют. 2016 р., 00:34 ]

П Р О Т О К О Л

поіменного голосування депутатів Рожівської сільської ради

на 5 –й сесії УІІ скликання 26.02.2016 року

 


Секретар сільської ради                                                                                                                                                         З.Я.Конончук


1-10 of 10