Рішення №221 -14-УІІ

опубліковано 27 груд. 2016 р., 05:33 Секретар сільради   [ оновлено 26 січ. 2017 р., 12:48 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення

земельної ділянки гр. Знайдюк В.М.  в с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Знайдюк Віти Миколаївни та поданий нею на затвердження  проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни їх  цільового призначення  з земель - для   ведення особистого селянського господарства на землі -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), в с.Рожівка  Броварського району Київської області та перебуває в її власності,  виготовлений ТОВ «Альянсюстиція»,   враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 20  Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                              В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни їх цільового призначення з земель  для  ведення особистого селянського господарства на землі  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  гр. Знайдюк Віті Миколаївні   в с.Рожівка   Броварського району Київської області, розроблений ТОВ «Альянсюстиція».

        2.Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1803га(кадастровий номер 3221287001:01:040:0081), що перебуває  у власності   гр. Знайдюк Віти Миколаївни, з ведення особистого селянського господарства  на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Каштанова, 10   в с.Рожівка Броварського району Київської області.

       3.Гр. Знайдюк В.М. зареєструвати речове право на земельну ділянку та отримати правовстановлюючий  документ на земельну ділянку згідно чинного законодавства України.

       4.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

                    

                                            Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко       

                                            Землевпорядник сільської ради                                І.В.Янів

                     с.Рожівка

          23   грудня  2016 року

                № 221 – 14-УІІ

Comments