Рішення №201 -13-УІІ

опубліковано 30 лист. 2016 р., 09:30 Секретар сільради   [ оновлено 15 груд. 2016 р., 08:22 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу гр. Клерик І.В.  на розроблення проекту землеустрою

 щодо відведення у власність земельної ділянки.

 

 

Розглянувши  заяву гр. Клерик Ірини Віталіївни  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної  ділянки орієнтовною площею 0,06га для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради  з питань  агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл   гр. Клерик Ірині Віталіївні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0600 га для  ведення особистого селянського господарства   в с. Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність розробити та погодити згідно чинного законодавства України,  та подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

        3.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянці права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.


                     Сільський   голова                                                                С.Д.Величенко                   

                                                       

                                                            Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів   

                      с. Рожівка

              29 листопада  2016 року

                     №201 - 13-УІІ 


Comments