Рішення №186 - 12-УІІ

опубліковано 14 лист. 2016 р., 08:56 Секретар сільради   [ оновлено 18 лист. 2016 р., 07:50 ]
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення

земельної ділянки гр. Дзюбі С. Ю.  в с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Дзюби  Сергія Юрійовича та поданий ним на затвердження  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її  цільового призначення з  ведення особистого селянського господарства на розміщення та експлуатації основних підсобних і проміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості, що розташована  в с.Рожівка  Броварського району Київської області та перебуває в його власності,  виготовлений ПП «Інвестиційна компанія «МЕРКУРІЙ-ІНВЕСТ»,   враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 20  Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України №1279 від 17.11.1997р. «Про розміри та порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню», пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                              В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення  з  ведення особистого селянського господарства на розміщення та експлуатації основних підсобних і проміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості площею 0,2000га(кадастровий номер 3221287001:01:038:0188) гр. Дзюбі Сергію Юрійовичу, що розташована в с.Рожівка   Броварського району Київської області, розроблений ПП «Інвестиційна компанія  «МЕРКУРІЙ-ІНВЕСТ».

        2.Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,2000га(кадастровий номер 3221287001:01:038:0188), що перебуває  у власності   гр. Дзюби Сергія Юрійовича, з ведення особистого селянського господарства  на розміщення та експлуатації основних підсобних і проміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості, що розташована  в с.Рожівка Броварського району Київської області.

       3.Гр. Дзюбі С.Ю. в двомісячний термін після затвердження проекту землеустрою сплатити відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням сільськогосподарських угідь, для використання їх у цілях, непов’язаних з веденням сільськогосподарського виробництва в сумі 5 090,00грн.

       4.Гр. Дзюбі С.Ю. зареєструвати речове право на земельну ділянку та отримати правовстановлюючий  документ на земельну ділянку згідно чинного законодавства України.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

                                     Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко

                                     Землевпорядник сільської ради                                І.В.Янів

                     с.Рожівка

           11 листопада 2016 року

                186 – 12(позач.)-УІІComments