Рішення №178 -11-УІІ

опубліковано 30 жовт. 2016 р., 09:58 Секретар сільради   [ оновлено 30 жовт. 2016 р., 10:29 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу гр. Новаку С.І. на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

Розглянувши  заяву гр. Новака Сергія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в  с.Рожівка Броварського району Київської області  та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань  агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  гр.  Новаку Сергію Івановичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність площею  0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. М.Стельмаха, 18   в с. Рожівка Броварського району  Київської області, за рахунок земель комунальної власності.

        2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  розробити та погодити згідно чинного законодавства України,  та подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

        3.Попередити громадянина про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

                                        Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко  

                                        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів 

                    с. Рожівка

           13 жовтня 2016  року             

            № 178 -­­­­ 11-УІІ                                    

Comments