Рішення №181 -11-УІІ

опубліковано 30 жовт. 2016 р., 09:56 Секретар сільради   [ оновлено 30 жовт. 2016 р., 10:35 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу гр. Строй Г.Г.  на розроблення проекту землеустрою

 щодо відведення у власність земельної ділянки.

 

Розглянувши  заяву гр. Строй Ганни Григорівни  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради  з питань  агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл   гр. Строй Ганні Григорівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,5000 га для  ведення особистого селянського господарства   в с. Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність розробити та погодити згідно чинного законодавства України,  та подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

        3.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський   голова                                                                С.Д.Величенко

                                                 Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів   

                      с. Рожівка

              13  жовтня  2016 року

                     №181 - 11-УІІ                                          

Comments