Рішення №172 -11-УІІ

опубліковано 30 жовт. 2016 р., 10:01 Секретар сільради   [ оновлено 13 лют. 2017 р., 11:40 ]
 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ

Про  передачу в оренду комунального майна, що перебуває у власності

територіальної громади с.Рожівка, Броварського району, Київської області

і знаходиться на балансі Рожівського комунального підприємства «Добробут» Рожівської сільської ради

 

Керуючись ст.ст.26, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про оренду державного та комунального майна»,  відповідно до рішення Рожівської сільської ради від 05.06.2008 р. №370-17-У «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна територіальної громади с.Рожівка», з метою раціонального використання комунального майна, враховуючи рішення конкурсної комісії по оренді об’єктів комунальної власності територіальної громади с.Рожівка (протокол №2 від 12.10.2016 р.) та позитивний висновок постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

        1.Передати в орендне користування ТОВ «ТІМ КЛІМАТ» комунальне майно, що перебуває у власності територіальної громади с.Рожівка, Броварського району, Київської області і знаходиться на балансі Рожівського комунального підприємства «Добробут», а саме: складське приміщення загальною площею 370,8 кв.м. за адресою: с.Рожівка, вул.Перемоги, 20,  для виробничо-складського використання строком на 2 роки 11 місяців.

      2.Встановити орендну плату за користування зазначеним приміщенням в розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень 00 копійок за базовий місяць оренди, згідно пропозиції Орендаря.

      3.Доручити балансоутримувачу комунального майна, зазначеного в п.1 цього рішення – Рожівському комунальному підприємству «Добробут» - укласти договір оренди з ТОВ«ТІМ КЛІМАТ» в установленому законом порядку.

      4.У разі не укладення договору оренди у строк 41 календарного дня з дня прийняття даного  рішення з вини Орендаря, рішення втрачає чинність в частині надання дозволу Орендодавцю на укладення договору оренди з Орендарем.

      5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

                                            Сільський  голова                                                       С.Д.Величенко

                                             Секретар сільської ради                                             З.Я.Конончук

                        с.Рожівка

                13 жовтня  2016 року

                № 172 - 11  - УІІ

Comments