Рішення №173 -11-УІІ

опубліковано 30 жовт. 2016 р., 10:01 Секретар сільради   [ оновлено 18 лист. 2016 р., 07:28 ]
 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про погодження об’єкту комунальної власності територіальної

громади с.Рожівка, Броварського району для подальшої передачі в орендне користування

 

          Розглянувши заяву-намір фізичної особи підприємця Гавриш Валентини Михайлівни про  передачу в оренду комунального майна територіальної громади с.Рожівка, Броварського району,  з метою його ефективного використання, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна територіальної громади с.Рожівка, керуючись ст. ст. 26,  60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі,     сесія сільської ради

                                                              

                                                                                                В И Р І Ш И Л А:

         1.Погодити передачу в оренду комунального майна територіальної громади с.Рожівка, Броварського району згідно з додатком.

        2.Виконавчому комітету сільської ради оприлюднити інформацію  про намір здачі в оренду  нерухомого майна зазначеного в п.1 даного рішення в установленому законом порядку.

        3.Бухгалтеру сільської ради  підготувати документацію, необхідну для передачі  в оренду комунального майна, відповідно до  Положення про порядок передачі в оренду майна територіальної громади с.Рожівка.

       4.Для визначення ринкової вартості об’єкта оренди, надати дозвіл одному із заявників (орендарів) на виготовлення експертної оцінки.

       5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

 

Сільський голова                                               С.Д.Величенко 

Бухгалтер сільської ради                                   О.М.Трохименко 

                       с.Рожівка

               13 жовтня 2016 року

                      №173 - 11-УІІ

ĉ
Секретар сільради,
18 лист. 2016 р., 07:27
Comments