Рішення №174 -11-УІІ

опубліковано 30 жовт. 2016 р., 10:00 Секретар сільради   [ оновлено 3 лип. 2019 р., 02:45 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у спільну сумісну  власність земельної  ділянки гр.гр. Яковині О.А. та Яковині А.А.   

в  межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  поданий  на   затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр.гр. Яковині Олександрі Андріївні та Яковині Анні Андріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Берегова, 27 в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ «Лендсервіс»,  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3207372822016 від 29.09.2016р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись  п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну  власність гр.гр. Яковині Олександрі Андріївні та Яковині Анні Андріївні  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1416га  по  вул. Берегова, 27 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ТОВ «Лендсервіс» на замовлення Яковини Наталії Ігорівни, яка є законним представником малолітніх Яковини О.А. та Яковини А.А..

       2.Передати у спільну сумісну власність гр.гр. Яковині Олександрі Андріївні та Яковині Анні Андріївні земельну ділянку площею 0,1416га(під житловою забудовою) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка),  розташовану  по  вул. Берегова, 27 в с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:036:0060.

       4.Гр.гр. Яковині О.А та Яковині А.А.  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Гр.гр. Яковині О.А та Яковині А.А.  здійснювати всі необхідні заходи щодо збереження та утримання зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, яка передається у власність.

        6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

          Сільський   голова                                                                 С.Д.Величенко

Землевпорядник сільської ради                                             І.В.Янів

                   с.Рожівка

           13 жовтня  2016 року

            № 174 - 11-УІІ                                                                                                       

Comments