Рішення №161 - 10-УІІ

опубліковано 23 вер. 2016 р., 12:04 Секретар сільради   [ оновлено 6 жовт. 2016 р., 12:46 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хамідуліній Т.М..

 

Розглянувши  заяву гр. Хамідуліної Тетяни Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,1411га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в  с. Рожівка Броварського району Київської області  та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань  агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  гр.  Хамідуліній Тетяні Миколаївні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  площею  0,1411 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 23-в   в с. Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.В установленному законом порядку провести обстеження земельної ділянки щодо наявності на ній зелених насаджень.   

        3.Рекомендувати громадянці звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        4.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        5. Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        6.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

                                            Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко  

                                           Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів 

                    с. Рожівка

           23 вересня 2016  року    

            №161 -­­­­ 10-УІІ                                    

Comments