Рішення №162 - 10-УІІ

опубліковано 23 вер. 2016 р., 12:04 Секретар сільради   [ оновлено 6 жовт. 2016 р., 12:46 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

 

Розглянувши  заяви 6 громадян (згідно додатку №1)  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожівка Броварського району Київської області та додані до них матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради  з питань  агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  6 громадянам (згідно додатку №2)  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства   в с. Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.Рекомендувати громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4.Попередити громадян про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський   голова                                                                С.Д.Величенко 

                                                  Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів    

                      с. Рожівка

              23  вересня  2016 року

                     №162 - 10-УІІ

ĉ
Секретар сільради,
6 жовт. 2016 р., 04:39
Comments