Рішення №141 -10-УІІ

опубліковано 23 вер. 2016 р., 12:16 Секретар сільради   [ оновлено 11 лют. 2017 р., 12:04 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про облаштування зупинок громадського транспорту

 

         Розглянувши звернення жителів села Рожівка щодо необхідності облаштування  зупинок громадського транспорту в напрямку автомобільної дороги Калинівка-Пухівка, відповідно до законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про дорожній рух», з метою забезпечення безпечного руху громадського транспорту та здійснення заходів по комплексному благоустрою населеного пункту с.Рожівка, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі, керуючись  Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

        1.Виконавчому комітету сільської ради звернутись з клопотанням до Служби автомобільних доріг Київської області з обґрунтуванням необхідності облаштування 4-х зупинок громадського транспорту по вул. Київська, вул. Броварська в с.Рожівка Броварського району.        

       2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, регуляторної політики та торгівлі.

                  

                                              Сільський голова                                                                  С.Д.Величенко

                                              Секретар сільської ради                                                      З.Я.Конончук

                       с.Рожівка

               23 вересня 2016 року

               №141 - 10-УІІ

Comments