Рішення №151 - 10-УІІ

опубліковано 23 вер. 2016 р., 12:10 Секретар сільради   [ оновлено 6 жовт. 2016 р., 12:35 ]

 РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у спільно-часткову  власність земельної  ділянки гр.гр. Маркович Т.Г. та Познякову Г.В.

 в  межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  поданий  на   затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільно-часткову власність гр.гр. Маркович Таїсії Геннадіївні та Познякову Геннадію Володимировичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Берегова, 2 в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ФОП Семенюк М.В.,  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3207293672016 від 20.09.2016р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись  п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільно-часткову власність гр.гр. Маркович Таїсії Геннадіївні та Познякову Геннадію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,2500га  по  вул. Берегова, 2 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ФОП Семенюк М.В..

       2.Передати у спільно-часткову власність гр.гр.  Маркович Таїсії Геннадіївні та Познякову Геннадію Володимировичу  земельну ділянку   площею 0,2500га(0,2500га під житловою забудовою) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка),  розташовану  по  вул. Берегова, 2 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:036:0033.

       4.Гр.гр. Маркович Т.Г. та Познякову Г.В.  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

        5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський   голова                                                                 С.Д.Величенко 

                                                 Землевпорядник сільської ради                                             І.В.Янів

               с.Рожівка

           23 вересня  2016 року

            №151 - 10-УІІ                                                                                                      

Comments