Рішення №1041 61-УІ

опубліковано 10 лист. 2015 р., 23:32 Секретар сільради   [ оновлено 11 лист. 2015 р., 11:07 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ    

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної  ділянки у власність гр.----------------------------

 

Розглянувши  заяву гр.------------------------------- про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення їй у власність земельної  ділянки орієнтовною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства  в    с.Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї  матеріали, враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії  сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись статтями 12, 118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр.--------------------------  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки орієнтовною площею 0,2000га(рілля)  для  ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати гр.--------------------------  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4.Попередити гр.-------------------------- про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5. Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

           Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                       с. Рожівка

                13 жовтня   2015 року

                № 1041  61-УІ      

Comments