Рішення №1023 61-УІ

опубліковано 11 лист. 2015 р., 04:28 Секретар сільради   [ оновлено 11 лист. 2015 р., 10:52 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки

 гр.гр.---------------------------- та ---------------------------   вул. Берегова, 15  в с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження ФОП Семенюк М.В. проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Рожівській сільській раді, заяву громадян ------------------------------ та ------------------------------  про  передачу в оренду земельної ділянки площею 0,1406га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 15 в с. Рожівка Броварського району Київської області, на якій розташоване нерухоме майно, що перебуває в їх  власності, враховуючи Акт обстеження земельної ділянки, що відводиться в комунальну власність для подальшої передачі в оренду громадянам в с.Рожівка від 11.09.2015р., Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3205231672015 від 08.10.2015р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 93, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

      1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Рожівській сільській раді для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 15 в с.Рожівка Броварського району  Київської області, розроблений ФОП Семенюк М.В..

      2.Передати в оренду гр.гр.------------------------------- та ---------------------------------- земельну ділянку  площею 0,1406га(0,0623га під житловою забудовою, 0,0783га вкриті лісовою(деревною та чагарниковою)  рослинністю)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), кадастровий номер 3221287001:01:036:0043,  за рахунок земель комунальної власності, терміном на 5 (п’ять) років по вул. Берегова, 15  в  с.Рожівка Броварського району Київської області.

      3.Встановити  річну орендну плату за землю в розмірі 3(три) відсотки від нормативної грошової оцінки землі, що становить  3 352 гривні 05 копійок (три тисячі триста п’ятдесят дві  гривні 05 копійок) на рік.

      4.Гр.гр.---------------------------- та -------------------------- здійснювати всі необхідні заходи щодо збереження та утримання зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, яка передається в оренду.

5.Доручити   сільському голові укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки згідно з чинним законодавством України.

      6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко                           

                                              Землевпорядник сільської ради                                        І.В.Янів                                

                  с. Рожівка

            13 жовтня 2015 року

            № 1023   61- УІ                        

Comments