Рішення №970 59-УІ

опубліковано 6 серп. 2015 р., 02:41 Секретар сільради   [ оновлено 7 серп. 2015 р., 11:06 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам.

 

Розглянувши  заяву громадян ----------------------------------- та --------------------------------, які є законними представниками та діють в інтересах малолітніх ------------------------------ та ------------------------------- про надання їм  у приватну власність  земельної  ділянки площею 0,1416га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 27  в    с.Рожівка Броварського району Київської області, на якій розташований житловий будинок, що перебуває у власності малолітніх ------------------та -------------------------- та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12,  118, 120, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  гр.гр. ----------------------------- та ----------------------------  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ----------------------------- та --------------------------- площею  0,1416 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Берегова, 27   в с. Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.В установленному законом порядку провести обстеження земельної ділянки щодо наявності на ній лісових насаджень.   

        3.Рекомендувати громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        4.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        5. Попередити громадян про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        6.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.


        Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко  

                        с. Рожівка

                   10 липня 2015  року             

                   №­­­­­­­­­­­970  59-УІ                                    

Comments