58-6

Рішення №946 58(позач.-УІ)

опубліковано 5 серп. 2015 р., 03:42 Секретар сільради   [ оновлено 6 серп. 2015 р., 02:29 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про розгляд звернення Калинівського селищного голови щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

 

Відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пункту 3 Порядку  проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

         1.Доручити депутатам сільської ради провести обговорення по питанню добровільного об’єднання  на виборчих округах згідно чинного законодавства.

         2.Після проведення обговорення розглянути питання на сесії сільської ради відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». 

        3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології. 

Сільський голова                                                        С.Д.Величенко

Секретар сільської ради                                             З.Я.Конончук 

                  с.Рожівка

             12 червня 2015 року

             №946  58(позач.)-

Рішення №947 58(позач.-УІ)

опубліковано 5 серп. 2015 р., 03:41 Секретар сільради   [ оновлено 6 серп. 2015 р., 02:26 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у власність земельної  ділянки гр.------------------------------  в  межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на  затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.----------------------------- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул.Ю.Гагаріна, 35  в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ «Альянсюстиція», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3204523272015 від 05.06.2015р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 118, 121,  186 Земельного кодексу України, статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    гр.------------------------------------  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1000 га  по  вул. Ю.Гагаріна, 35, в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ТОВ «Альянсюстиція».

       2.Передати у власність гр.----------------------------------   земельну ділянку   площею 0,1000 га(житл. забудова) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Ю.Гагаріна, 35 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:038:0172.

       4.Гр.---------------------------------- приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.


Сільський   голова                                                                 С.Д.Величенко

               с.Рожівка

         12 червня 2015 року

        №947  58 (позач.)-УІ                                                                                                       
1-2 of 2