Рішення №936 57(позач.)-УІ

опубліковано 5 серп. 2015 р., 03:14 Секретар сільради   [ оновлено 5 серп. 2015 р., 07:58 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення) меж 

земельних ділянок в натурі(на місцевості)  гр.----------------------------------

 

Розглянувши  заяву  гр.----------------------------------  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  в с. Рожівка, взамін сертифіката на право на земельну частку(пай) Серія КВ №0105041, із земель колективної власності ВАТ «ППР Броварський», враховуючи рекомендації  постійної  депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись ч.2 статті 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)»,   статтями 12, 25, 118, 121 Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Постановою Кабінету Міністрів України №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», Інструкцією про встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) та закріплення їх межовими знаками, Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки» від 03. 12.1999р. №1529, статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  гр.------------------------------ на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних   ділянок в натурі(на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства  взамін сертифіката на право на земельну частку(пай) серія КВ №0105041, зареєстрованого у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку(пай) від 16.12.1999р. № 386, із земель колективної власності ВАТ «ППР Броварський»   в межах с. Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати гр.-----------------------------  звернутись до землевпорядної організації з метою   замовлення робіт по розробленню технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

        3.Розроблену технічну документацію із землеустрою, в законодавчо визначеному порядку, подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

         4.Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                             с. Рожівка

                        06 червня   2015 року

                        №936   57(позач.)-УІ       

Comments